MENÜ 
191 sonuçtan 181 - 190 arası sonuçlar (0,44 saniye)
 • 2. EĞİTİM ve GELİŞİM ZİRVESİ İÇİN KATILIMCI KAYITLARI BAŞLADI!

  27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” ana temasıyla gerçekleşecek olan 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi için katılımcı kayıtlarımız başladı. İş dünyasından önemli isimler, yöneticiler, akademisyenler, “Kurumsal Akademiler”, “İş Liderlerinin Perspektifinden Eğitim ve Geliştirme” konulu panellerle zirvede bir araya gelecekler.

 • TEGEP 2. EĞİTİM VE GELİŞİM ZİRVESİ 27 KASIM'DA ROLAND DEISER'I AĞIRLIYOR!

  Kurumsal eğitim dünyası, yetişkin eğitimine gönül verenler ve profesyoneller 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde buluşuyor. Geleceği şekillendirme, kurumsal gelişim ve öğrenme konusunda önemli bir kurum olan Avrupa Kurumsal Öğrenme Forumu (ECLF)’nin kurucusu Roland Deiser’in katıldığı zirvede Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının patronları ve yöneticileri deneyimlerini paylaşacak. 27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde TEGEP tarafından yapılacak zirvenin teması “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” olacak.

 • TEGEP İLK GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

  Temelleri 2011 yılında atılan, Türkiye’nin yetişkin eğitimi ve gelişimi alanında ilk ve tek derneği TEGEP ilk Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi. TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği, yetişkin eğitiminin toplumların gelişiminde en önemli dinamiklerden biri olmasının bilinci ile Mart 2012’de 16 gönüllü kurum ve kuruluşun bir araya gelmesi ile kuruldu. Bu alanda Türkiye’de ilk ve tek olan derneğin en önemli amacı yetişkin eğitim ve gelişimine farklı bakış açıları ile ivme kazandırmak.

 • TEGEP İlk Genel Kurul Toplantısı 9 Eylül'de!

  Derneğimizin ilk Genel Kurul toplantısı 9 Eylül 2012 Pazar günü Teknosa Plaza'da gerçekleşecek. TEGEP eğitim ve gelişimin geleceğini; bu alanda söyleyecek sözü, verebilecek desteği olan herkesle beraber şekillendirmek istiyor.

 • TEGEP DERNEKLEŞTİ: Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği

  TEGEP 2011 yılında birçok insan kaynakları ve eğitim ve gelişim profesyonelinin katkısıyla bir düşünce platformu olarak kuruldu. Eğitim ve Gelişim alanındaki ihtiyaçların ve fırsatların tartışıldığı bir çalıştay sonucu TEGEP Değerleri ortaya çıktı. Bu değerler, yetişkin eğitiminde olmazsa olmazları tarif ediyordu: Bilimsellik, Şeffaflık, Yerellik, Değer Katmak.

 • 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: Değerlerle Eğitmek - 21 Eylül 2011

  Türk Telekom Akademi tarafından, TEGEP desteği ile gerçekleştirilen 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi, 21 Eylül 2011’de, İstanbul Hilton Hotel Convention Center’da sizleri bekliyor. Zirvenin ana teması; ‘Değerlerle Eğitmek’. Siz değerli davetlilerimizin ücretsiz olarak katılacağı zirvede kontenjanımız sınırlıdır. Bu nedenle sizleri bir an önce kayıt olmaya davet ediyoruz.

 • TEGEP ‘Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz’ çalıştayı gerçekleştirildi

  Türk Telekom Akademi desteğiyle gerçekleştirilen, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu'nun (TEGEP) düzenlediği “Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz Çalıştayı” 7 Eylül 2011 Çarşamba günü, Hilton Hotel’inde yapıldı. Ülke çapında 76 ayrı kurumun üst düzey yöneticileri, eğitim yöneticileri, eğitim ve danışmanlık firmalarının temsilcileri ve üniversite temsilcileri katıldı. Çalıştay süresince Dr. Ayhan Artar’ın fikir önderliğinde yapılandıran TEGEP hakkında bilgi verildi, yetişkin öğreniminin sorunları ve çözüm yolları tartışıldı ve TEGEP’in geleceği ve rolü masaya yatırıldı.

 • 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: ‘Değerlerle Eğitmek’

  1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: Değerlerle Eğitmek, 21 Eylül 2011, İstanbul Hilton Convention Center

 • 3. GELİŞEN KOBİ, GELİŞTİREN KOBİ YARIŞMASI

  GELECEĞİNE YATIRIM YAPAN KOBİ’LERİ ARIYORUZ TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği olarak KOBİ’lerin Türkiye’nin geleceği olduğunun farkındayız ve geleceğe yapılabilecek en büyük yatırımın insan kaynağına yapılan yatırım olduğuna inanıyoruz.

 • "Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz" Çalıştayı

  Kurumlar, eğitimciler, akademisyenler ve eğitim alanlardan oluşan paydaşlarımıza işbirliği içinde fikir üreterek...

Sayfa 1 ... 15 16 17 18 19 20 - (20)

TEGEP ATÖLYE BULUŞMASI: ÖLÇMEK YA DA ÖLÇMEMEK

28 Mart 2014 Cuma

17 Nisan 2014 tarihli TEGEP Atölye Buluşması’nda  ölçme ve değerlendirme konusunu yeniden ele alacağız.

Hepimiz gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin sonuçlarını da etkin şekilde görmek istiyoruz. Bu sebeple farklı yöntem ve araçlarla ölçme ve değerlendirme yapmaya çalışıyoruz. Bununla beraber ölçme ve değerlendirme kavramından hepimiz farklı şeyler anlayabiliyoruz.

Bu Atölye çalışmasında, eğitim verimliliğini ölçmeye neden ihtiyaç duyulduğu, eğitim ve gelişim alanında ölçme ve değerlendirmenin önemi ve 5 aşamalı Jack Phillips ROI Modeli bir vaka üzerinden anlatılacak.

Bu Atölye’de, Yapı Kredi  Bankacılık Akademisi Gelişim Çözümleri Direktörü Deniz Hasanbaş ve Yapı Kredi Genel Müdürlük Eğitim Tasarım ve Geliştirme Müdürü Müge Arslan’dan 5 aşamalı ROI ölçümlemesi ve bir vaka sunumu dinleyeceğiz. Örnek uygulama kapsamında izlenen plan hazırlama, veri toplama ve analiz etme, ROI hesaplama ve sonuçları raporlama aşamaları, yaşanan zorluklar ve bu zorlukların nasıl aşıldığı paylaşılacak.
 
Atölye’nin diğer bölümünde ise Novartis Eğitim Müdürü Devrim Keklik’ten “ Neden ölçümleme yapıyoruz, ne ölçüyoruz, neleri değerlendiriyoruz?” gibi sorunların yanıtlarını bulacağımız bir sunum dinleyerek, yönelteceğimiz sorular ile kavramları sorgulayacak ve eğitimde ölçme-değerlendirmeyi nasıl konumlandırabileceğimiz konusunda farklı bakış açılarını dinleyeceğiz.


Tarih               : 17 Nisan 2014
Saat                : 17:00-19:30
Yer                  : HAYAT KİMYA-HAYAT AKADEMİ
                    Mahir İz Cad. No:25 (34662) 
                    Altunizade, Üsküdar/İstanbul 

                   (Capitol Alışveriş Merkezi'nin Karşısı)
 

Katılım            : Katılım kontenjan ile sınırlıdır ve önceden kayıt yapılması gerekmektedir.
                          TEGEP üyeleri için ücretsizdir.

Kayıt                : 0216 455 18 18, gercekcavusoglu@tegep.org.tr
Okunma Sayısı: 4777 Diğer HABERLER