MENÜ 
197 sonuçtan 181 - 190 arası sonuçlar (0,69 saniye)
 • BEKLENEN ZİRVE GERÇEKLEŞTİ, 3. ZİRVE SENEYE…

  TT Akademi Direktörü Dr. Ayhan ARTAR’ın fikir önderliğinde 20 Mart 2012 tarihinde kurulan TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Eğitim ve Gelişim Zirvesi” iş dünyasından büyük ilgi gördü. İlk zirve TEGEP’in desteğiyle TT Akademi tarafından “Değerlerle Eğitmek” teması ile 21 Eylül 2011’de gerçekleştirilmişti.

 • TEGEP - 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi Katılımcı Raporu

  TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'ne katılan tüm eğitim gönüllülerine ve profesyonellerine teşekkür ederiz. Katılımcıların profili ile ilgili detaylı raporu sizinle paylaşıyoruz.

 • Türkiye'deki Kurumlarda Liderlik ve Yönetici Gelişim Programları Kıyaslama Raporu

  TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nde İş Bankası / Yetenek Yönetimi Bölüm Müdürü Ülker Yıldırımcan tarafından sunumu yapılan Kurumlarda Liderlik ve Yönetici Gelişim Programları Kıyaslama Raporu'nu sizlerin erişimine sunuyoruz.

 • TEGEP 2. EĞİTİM ve GELİŞİM ZİRVESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

  TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Eğitim ve Gelişim Zirvesi” iş dünyasından büyük ilgi gördü. 350’den fazla profesyonelin izleyici olarak katıldığı etkinlik, 27 Kasım’da, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Zirve , ” İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” temasına paralel olarak sunulan zengin içeriği ile katılımcılardan tam not aldı.

 • ZİRVE, ZENGİN İÇERİĞİ İLE EĞİTİMCİLERİ BEKLİYOR.

  Yetişkin eğitimine gönül verenleri 27 Kasım’da ikinci kez bir araya getirecek olan TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi sağlam içeriği pek çok eğitimcinin ilgisini çekiyor.

 • YETİŞKİN EĞİTİMCİLERİNİN ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

  “2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi”, “İlham Veren Eğitim Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” ana temasıyla 27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezinde TEGEP tarafından gerçekleştirilecek.

 • 2. EĞİTİM ve GELİŞİM ZİRVESİ İÇİN KATILIMCI KAYITLARI BAŞLADI!

  27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” ana temasıyla gerçekleşecek olan 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi için katılımcı kayıtlarımız başladı. İş dünyasından önemli isimler, yöneticiler, akademisyenler, “Kurumsal Akademiler”, “İş Liderlerinin Perspektifinden Eğitim ve Geliştirme” konulu panellerle zirvede bir araya gelecekler.

 • TEGEP 2. EĞİTİM VE GELİŞİM ZİRVESİ 27 KASIM'DA ROLAND DEISER'I AĞIRLIYOR!

  Kurumsal eğitim dünyası, yetişkin eğitimine gönül verenler ve profesyoneller 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde buluşuyor. Geleceği şekillendirme, kurumsal gelişim ve öğrenme konusunda önemli bir kurum olan Avrupa Kurumsal Öğrenme Forumu (ECLF)’nin kurucusu Roland Deiser’in katıldığı zirvede Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının patronları ve yöneticileri deneyimlerini paylaşacak. 27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde TEGEP tarafından yapılacak zirvenin teması “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” olacak.

 • TEGEP İLK GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

  Temelleri 2011 yılında atılan, Türkiye’nin yetişkin eğitimi ve gelişimi alanında ilk ve tek derneği TEGEP ilk Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi. TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği, yetişkin eğitiminin toplumların gelişiminde en önemli dinamiklerden biri olmasının bilinci ile Mart 2012’de 16 gönüllü kurum ve kuruluşun bir araya gelmesi ile kuruldu. Bu alanda Türkiye’de ilk ve tek olan derneğin en önemli amacı yetişkin eğitim ve gelişimine farklı bakış açıları ile ivme kazandırmak.

 • TEGEP İlk Genel Kurul Toplantısı 9 Eylül'de!

  Derneğimizin ilk Genel Kurul toplantısı 9 Eylül 2012 Pazar günü Teknosa Plaza'da gerçekleşecek. TEGEP eğitim ve gelişimin geleceğini; bu alanda söyleyecek sözü, verebilecek desteği olan herkesle beraber şekillendirmek istiyor.

Sayfa 1 ... 15 16 17 18 19 20 - (20)

TEGEP ATÖLYE BULUŞMASI: ÖLÇMEK YA DA ÖLÇMEMEK

28 Mart 2014 Cuma

17 Nisan 2014 tarihli TEGEP Atölye Buluşması’nda  ölçme ve değerlendirme konusunu yeniden ele alacağız.

Hepimiz gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin sonuçlarını da etkin şekilde görmek istiyoruz. Bu sebeple farklı yöntem ve araçlarla ölçme ve değerlendirme yapmaya çalışıyoruz. Bununla beraber ölçme ve değerlendirme kavramından hepimiz farklı şeyler anlayabiliyoruz.

Bu Atölye çalışmasında, eğitim verimliliğini ölçmeye neden ihtiyaç duyulduğu, eğitim ve gelişim alanında ölçme ve değerlendirmenin önemi ve 5 aşamalı Jack Phillips ROI Modeli bir vaka üzerinden anlatılacak.

Bu Atölye’de, Yapı Kredi  Bankacılık Akademisi Gelişim Çözümleri Direktörü Deniz Hasanbaş ve Yapı Kredi Genel Müdürlük Eğitim Tasarım ve Geliştirme Müdürü Müge Arslan’dan 5 aşamalı ROI ölçümlemesi ve bir vaka sunumu dinleyeceğiz. Örnek uygulama kapsamında izlenen plan hazırlama, veri toplama ve analiz etme, ROI hesaplama ve sonuçları raporlama aşamaları, yaşanan zorluklar ve bu zorlukların nasıl aşıldığı paylaşılacak.
 
Atölye’nin diğer bölümünde ise Novartis Eğitim Müdürü Devrim Keklik’ten “ Neden ölçümleme yapıyoruz, ne ölçüyoruz, neleri değerlendiriyoruz?” gibi sorunların yanıtlarını bulacağımız bir sunum dinleyerek, yönelteceğimiz sorular ile kavramları sorgulayacak ve eğitimde ölçme-değerlendirmeyi nasıl konumlandırabileceğimiz konusunda farklı bakış açılarını dinleyeceğiz.


Tarih               : 17 Nisan 2014
Saat                : 17:00-19:30
Yer                  : HAYAT KİMYA-HAYAT AKADEMİ
                    Mahir İz Cad. No:25 (34662) 
                    Altunizade, Üsküdar/İstanbul 

                   (Capitol Alışveriş Merkezi'nin Karşısı)
 

Katılım            : Katılım kontenjan ile sınırlıdır ve önceden kayıt yapılması gerekmektedir.
                          TEGEP üyeleri için ücretsizdir.

Kayıt                : 0216 455 18 18, gercekcavusoglu@tegep.org.tr
Okunma Sayısı: 5264 Diğer HABERLER