MENÜ 
196 sonuçtan 181 - 190 arası sonuçlar (0,86 saniye)
 • TEGEP - 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi Katılımcı Raporu

  TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'ne katılan tüm eğitim gönüllülerine ve profesyonellerine teşekkür ederiz. Katılımcıların profili ile ilgili detaylı raporu sizinle paylaşıyoruz.

 • Türkiye'deki Kurumlarda Liderlik ve Yönetici Gelişim Programları Kıyaslama Raporu

  TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nde İş Bankası / Yetenek Yönetimi Bölüm Müdürü Ülker Yıldırımcan tarafından sunumu yapılan Kurumlarda Liderlik ve Yönetici Gelişim Programları Kıyaslama Raporu'nu sizlerin erişimine sunuyoruz.

 • TEGEP 2. EĞİTİM ve GELİŞİM ZİRVESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

  TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Eğitim ve Gelişim Zirvesi” iş dünyasından büyük ilgi gördü. 350’den fazla profesyonelin izleyici olarak katıldığı etkinlik, 27 Kasım’da, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Zirve , ” İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” temasına paralel olarak sunulan zengin içeriği ile katılımcılardan tam not aldı.

 • ZİRVE, ZENGİN İÇERİĞİ İLE EĞİTİMCİLERİ BEKLİYOR.

  Yetişkin eğitimine gönül verenleri 27 Kasım’da ikinci kez bir araya getirecek olan TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi sağlam içeriği pek çok eğitimcinin ilgisini çekiyor.

 • YETİŞKİN EĞİTİMCİLERİNİN ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

  “2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi”, “İlham Veren Eğitim Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” ana temasıyla 27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezinde TEGEP tarafından gerçekleştirilecek.

 • 2. EĞİTİM ve GELİŞİM ZİRVESİ İÇİN KATILIMCI KAYITLARI BAŞLADI!

  27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” ana temasıyla gerçekleşecek olan 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi için katılımcı kayıtlarımız başladı. İş dünyasından önemli isimler, yöneticiler, akademisyenler, “Kurumsal Akademiler”, “İş Liderlerinin Perspektifinden Eğitim ve Geliştirme” konulu panellerle zirvede bir araya gelecekler.

 • TEGEP 2. EĞİTİM VE GELİŞİM ZİRVESİ 27 KASIM'DA ROLAND DEISER'I AĞIRLIYOR!

  Kurumsal eğitim dünyası, yetişkin eğitimine gönül verenler ve profesyoneller 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde buluşuyor. Geleceği şekillendirme, kurumsal gelişim ve öğrenme konusunda önemli bir kurum olan Avrupa Kurumsal Öğrenme Forumu (ECLF)’nin kurucusu Roland Deiser’in katıldığı zirvede Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının patronları ve yöneticileri deneyimlerini paylaşacak. 27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde TEGEP tarafından yapılacak zirvenin teması “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” olacak.

 • TEGEP İLK GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

  Temelleri 2011 yılında atılan, Türkiye’nin yetişkin eğitimi ve gelişimi alanında ilk ve tek derneği TEGEP ilk Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi. TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği, yetişkin eğitiminin toplumların gelişiminde en önemli dinamiklerden biri olmasının bilinci ile Mart 2012’de 16 gönüllü kurum ve kuruluşun bir araya gelmesi ile kuruldu. Bu alanda Türkiye’de ilk ve tek olan derneğin en önemli amacı yetişkin eğitim ve gelişimine farklı bakış açıları ile ivme kazandırmak.

 • TEGEP İlk Genel Kurul Toplantısı 9 Eylül'de!

  Derneğimizin ilk Genel Kurul toplantısı 9 Eylül 2012 Pazar günü Teknosa Plaza'da gerçekleşecek. TEGEP eğitim ve gelişimin geleceğini; bu alanda söyleyecek sözü, verebilecek desteği olan herkesle beraber şekillendirmek istiyor.

 • TEGEP DERNEKLEŞTİ: Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği

  TEGEP 2011 yılında birçok insan kaynakları ve eğitim ve gelişim profesyonelinin katkısıyla bir düşünce platformu olarak kuruldu. Eğitim ve Gelişim alanındaki ihtiyaçların ve fırsatların tartışıldığı bir çalıştay sonucu TEGEP Değerleri ortaya çıktı. Bu değerler, yetişkin eğitiminde olmazsa olmazları tarif ediyordu: Bilimsellik, Şeffaflık, Yerellik, Değer Katmak.

Sayfa 1 ... 15 16 17 18 19 20 - (20)

TEGEP WEBINAR #6: Eğitim Etkinliğinin Ölçümlenmesi ve Bir Uygulama Örneği

16 Mart 2016 Çarşamba

TEGEP Webinarlarından altıncısında, eğitim etkinliğinin ölçümmlenmesi konusunu ele alacağız.

Sununun ilk bölümünde Kirkpatrick ve Phillips modellerinden, bu modellerin ölçümleme aşamalarından bahsedeceğiz. İkinci bölümde ise bir uygulama örneği üzerinden tüm aşamaların nasıl değerlendirildiğini aktaracak ve süreçte dikkat edilmesi gereken önemli konuları özetleyeceğiz

22 Mart'ta saat 15:00 gerçekleşecek olan bu webinarda, Türk Telekom Akademi-Ticari ve Destek Fonk. Gelişim Grup Md. Müger Arslan'ı ve Türk Telekom Akademi-Gelişim Uzmanı Akif Aykut Demirkurt'u dinleyeceğiz.
 
Webinar içeriği:
Eğitimlerin Etkinliğini Neden Ölçeriz?
Kirkpatrick ve Phillips Modeli
Ölçümleme Aşamaları
Uygulama Örneği
Önemli Hatırlatmalar
 
Webinar tarihi: 22 Mart 2016, Salı
Saat: 15:00
KAYIT: KAYIT FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Müge Arslan Kimdir?            
ODTÜ Ekonomi bölümünde lisans eğitimini tamamladı ve iş hayatına 2004 yılında Türkiye İş Bankası’nda Eğitim Uzmanı olarak başladı. İş Bankası’ndaki deneyimi süresince eğitim tasarımı, teknik ve kişisel gelişim konularında eğitim verme ve yetkinlik bazlı mülakat yapma konularında deneyim kazandı. 2009 yılında  Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans programını tamamladı.

2008-2015 yılları arasında Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde eğitim ve gelişim, performans yönetimi, yetenek yönetimi ve liderlik gelişimi gibi farklı alanlarda yönetici olarak görev aldı.

İnsan kaynakları alanındaki deneyimlerini İnsan Kaynakları Günlüğü isimli blogunda paylaşan Arslan, Association for Talent Development  (ATD) ve TEGEP üyesidir. Çalışmalarına Türk Telekom Akademi’de Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak devam etmektedir.

Aykut Demirkurt Kimdir?
İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 2008’de mezun oldu. İşletme Yüksek Lisansı (MBA) eğitimini 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamladı.
 
İş hayatına  2008 yılında bir mühendislik şirketinde projelerden sorumlu uzman olarak başladı. 2010 yılından bu yana Türk Telekom Akademi’de Eğitim ve Gelişim Uzmanı olarak çalışmaktadır.  
 
Türk Telekom Akademi’de çalıştığı süre zarfında, satış kanallarının etkinliğini, müşteriyle yüz yüze iletişim halinde olan şirket çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini artırmaya yönelik çalışmalar yaptı. Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda, çalışanlarına sunulan eğitim ve gelişim faaliyetlerinin planlanması, geliştirilmesi, tasarımlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde görev aldı.
 
2012 yılında, Şehir Üniversitesi’nden Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş tarafından yürütülen Eğitim Yatırımlarının Geri Dönüşü projesinde görev aldı.
Okunma Sayısı: 5197 Diğer HABERLER