MENÜ 
200 sonuçtan 191 - 200 arası sonuçlar (0,61 saniye)
 • TEGEP 2. EĞİTİM VE GELİŞİM ZİRVESİ 27 KASIM'DA ROLAND DEISER'I AĞIRLIYOR!

  Kurumsal eğitim dünyası, yetişkin eğitimine gönül verenler ve profesyoneller 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde buluşuyor. Geleceği şekillendirme, kurumsal gelişim ve öğrenme konusunda önemli bir kurum olan Avrupa Kurumsal Öğrenme Forumu (ECLF)’nin kurucusu Roland Deiser’in katıldığı zirvede Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının patronları ve yöneticileri deneyimlerini paylaşacak. 27 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde TEGEP tarafından yapılacak zirvenin teması “İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” olacak.

 • TEGEP İLK GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

  Temelleri 2011 yılında atılan, Türkiye’nin yetişkin eğitimi ve gelişimi alanında ilk ve tek derneği TEGEP ilk Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi. TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği, yetişkin eğitiminin toplumların gelişiminde en önemli dinamiklerden biri olmasının bilinci ile Mart 2012’de 16 gönüllü kurum ve kuruluşun bir araya gelmesi ile kuruldu. Bu alanda Türkiye’de ilk ve tek olan derneğin en önemli amacı yetişkin eğitim ve gelişimine farklı bakış açıları ile ivme kazandırmak.

 • TEGEP İlk Genel Kurul Toplantısı 9 Eylül'de!

  Derneğimizin ilk Genel Kurul toplantısı 9 Eylül 2012 Pazar günü Teknosa Plaza'da gerçekleşecek. TEGEP eğitim ve gelişimin geleceğini; bu alanda söyleyecek sözü, verebilecek desteği olan herkesle beraber şekillendirmek istiyor.

 • TEGEP DERNEKLEŞTİ: Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği

  TEGEP 2011 yılında birçok insan kaynakları ve eğitim ve gelişim profesyonelinin katkısıyla bir düşünce platformu olarak kuruldu. Eğitim ve Gelişim alanındaki ihtiyaçların ve fırsatların tartışıldığı bir çalıştay sonucu TEGEP Değerleri ortaya çıktı. Bu değerler, yetişkin eğitiminde olmazsa olmazları tarif ediyordu: Bilimsellik, Şeffaflık, Yerellik, Değer Katmak.

 • 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: Değerlerle Eğitmek - 21 Eylül 2011

  Türk Telekom Akademi tarafından, TEGEP desteği ile gerçekleştirilen 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi, 21 Eylül 2011’de, İstanbul Hilton Hotel Convention Center’da sizleri bekliyor. Zirvenin ana teması; ‘Değerlerle Eğitmek’. Siz değerli davetlilerimizin ücretsiz olarak katılacağı zirvede kontenjanımız sınırlıdır. Bu nedenle sizleri bir an önce kayıt olmaya davet ediyoruz.

 • TEGEP ‘Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz’ çalıştayı gerçekleştirildi

  Türk Telekom Akademi desteğiyle gerçekleştirilen, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu'nun (TEGEP) düzenlediği “Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz Çalıştayı” 7 Eylül 2011 Çarşamba günü, Hilton Hotel’inde yapıldı. Ülke çapında 76 ayrı kurumun üst düzey yöneticileri, eğitim yöneticileri, eğitim ve danışmanlık firmalarının temsilcileri ve üniversite temsilcileri katıldı. Çalıştay süresince Dr. Ayhan Artar’ın fikir önderliğinde yapılandıran TEGEP hakkında bilgi verildi, yetişkin öğreniminin sorunları ve çözüm yolları tartışıldı ve TEGEP’in geleceği ve rolü masaya yatırıldı.

 • 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: ‘Değerlerle Eğitmek’

  1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: Değerlerle Eğitmek, 21 Eylül 2011, İstanbul Hilton Convention Center

 • 3. GELİŞEN KOBİ, GELİŞTİREN KOBİ YARIŞMASI

  GELECEĞİNE YATIRIM YAPAN KOBİ’LERİ ARIYORUZ TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği olarak KOBİ’lerin Türkiye’nin geleceği olduğunun farkındayız ve geleceğe yapılabilecek en büyük yatırımın insan kaynağına yapılan yatırım olduğuna inanıyoruz.

 • "Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz" Çalıştayı

  Kurumlar, eğitimciler, akademisyenler ve eğitim alanlardan oluşan paydaşlarımıza işbirliği içinde fikir üreterek...

 • "Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz" Çalıştayı

  Kurumlar, eğitimciler, akademisyenler ve eğitim alanlardan oluşan paydaşlarımıza işbirliği içinde fikir üreterek, araştırma ve geliştirme yaparak, ilkeler belirleyerek, ülkemizde öncü ve yerel bir öğrenim kültürünün toplumda yayılmasını sağlamak vizyonuna sahip olan Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu (TEGEP) olarak biz, eğitim ve gelişimin geleceğini birlikte şekillendirmek için sizi çalıştayımıza davet ediyoruz.

Sayfa 1 ... 16 17 18 19 20 - (20)

TEGEP Yeni Yıl Buluşması Gerçekleşti

24 Ocak 2019 Perşembe

TEGEP üyelerini, üye olmak isteyenleri veya TEGEP'i daha yakından tanımak isteyenler, 23 Ocak'ta  "TEGEP Yeni Yıl Buluşması"nda buluştu.

Birbirimizi daha yakından tanımak, bağlarımızı güçlendirmek üzere planlanmış olan keyifli bir program eşliğinde bir araya geldiğimiz buluşmamıza No1903- Akatlar ev sahipliği yaptı.
 
Lezzetli ikramlar, şahane müzikler ve sürpriz hediyelerle dolu bu gecede bolca paylaşım ve tanışma gerçekleşti.

100'ün üzerinde meslektaşımızın katılım gösterdiği etkinlikte; Haluk Sicimoğlu Müziğin Yolculu sunumu ile ilgiyle izlendi. Ardından İnanç Ayar'ın yönettiği networking oyununda hem eğlendik, hem birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulduk hem de Okuyan Us Yayınları'nın destekleri ile bolca kitap hediye ettik. Son olarak "Bar psikoloğu" adlı gösterisi ile Ferhat Aydın'ı ilgi ve keyifle dinledik.

Gecenin sonunda ise sürpriz hediyeleri kazananlar açıklandı. 


Bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Etkinlikler Komitesi başta olmak üzere emeği geçen ve destek herkese teşekkür ederiz. Ayrıca, tüm katılımcıları mutlu eden, harika hediyeleriyle etkinliğimize değer katan Dale Carnegie Türkiye'ye, Dur Atölye'ye, Eczacıbaşı'na, Edya Danışmanlık'a, İş Kavramları Danışmanlık'a, Sabancı Edu'ya, Managment Center Türkiye'ye, Optimist Danışmanlık'a ve Okuyan Us Yayınları'na da teşekkür ederiz.

 
Okunma Sayısı: 1631 Diğer HABERLER