MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,69 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

2017 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri Sahiplerini Buldu

26 Nisan 2017 Çarşamba

 
TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği olarak, eğitim ve gelişim alanında yapılan yatırım ve çalışmaları desteklemek, bu anlamda alana ilişkin yaratılan değerleri ve önemli katkıları sizlerle de paylaşmak amacıyla öğrenme ve gelişim alanında ödüllerimizi verdik.


 
TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri süreci, şeffaf, bağımsız tarafsız ve bilimsel değerlendirme kriterlerini içeren temel prensipler çerçevesinde kurgulanmış olan değerlendirme süreci ile yürütülmüş ve 8 kategoride finalist projeler belirlenmiştir. Bu kategoriler; En İyi Eğitim ve Gelişim Programı, Teknoloji Destekli Gelişim Programı, Koçluk Mentorluk Programı, Liderlik ve Yönetim Geliştirme Programı, İşe Başlangıç/ Oryantasyon Programı, Topluma Katkı Sağlayan Gelişim Projesi, Mavi Yaka Gelişim Programı, Satış Gelişim Programı'dır. Belirtilen kategorilerde jürinin numerik değerlendirmesi sonucu belirlenen finalistler arasından,final değerlendirmesi sonucu her bir kategorinin ödül kazanan projeleri belirlenmiştir.
Bu süreçte finale kalan projelerden oluşan, "Öğrenme ve Gelişim" alanında farklı sektörlerdeki ilham veren iyi uygulama örneklerinin paylaşıldığı TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nin uygulama paylaşımları bölümü ve Gala Gecesi, 12 Mayıs'ta gerçekleşti.

Ödül alanların listesi için;
TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri

Okunma Sayısı: 4792 Diğer HABERLER