MENÜ 

Anlatmak Eğitim Değildir Atölye Çalışması 18 Nisan'da İstanbul'da

2 Nisan 2018 Pazartesi


Şubat ayında Bursa'da, Mart ayında Ankara'da gerçekleşen Atölye çalışmamızın ardından, farklı illerdeki eğitim ve gelişim profesyonelleri ile buluşmaya devam edeceğiz ve bu ay ise İstanbul'da ikinci kez bu atölye çalışmasını gerçekleştireceğiz.Eğitim ve gelişim dünyasının deneyimli ve önemli projelere imza atan profesyonellerini bir araya getiren TEGEP, bu deneyimleri sektördeki diğer profesyonellerle paylaşmak için pek çok etkinlik düzenliyor. Bu etkinliklerden biri de, 2017 yılı sonunda ilkini gerçekleştirdiğimiz "Anlatmak Eğitim Değildir"  adlı atölyemiz. 

Konu uzmanları ya da eğitmenlerin eğitim ortamlarında bildiklerini sadece anlatması pek de yeterli olmuyor, bunu görüyoruz...Bazı eğitmenlerin bu gerçeği çok da dikkate almayarak eğitimlerini daha çok “anlatmak” üzerine kurduğuna şahit oluyoruz. Tam da bu noktada TEGEP Yayınlarından yeni çıkan kitabın adını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz: “Anlatmak Eğitim Değildir!”. Ve sizleri bu atölye çalışmamıza davet ediyoruz.

Kitaptaki bulguların rehberliğinde, bir eğitimi başarılı yapan tüm bileşenlerin üzerinden geçtiğimiz atölye çalışmamız; bu bileşenler  ve kitapta yer alan ilkeler rehberliğinde farklı vaka örnekleri üzerinden grup çalışmalarını içeriyor.

Tarih: 18 Nisan 2018
Yer: Allianz Akademi
Allianz Tower
Kozyatağı/ İstanbul
Saat: 13:00 - 17:00

  • *Katılım TEGEP üyeleri için ücretsizdir. Ancak kayıt yapılması zoruludur.
  • **TEGEP üyesi olmayan katılımcılar 180 TL olan kayıt ücretini ödeyerek katılım gösterebilirler.
  • ***Kayıt formuna bu linkten ulaşabilirsiniz.
Okunma Sayısı: 1333 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER