MENÜ 

ANLATMAK EĞİTİM DEĞİLDİR Atölyesi 10 Ekim'de İstanbul'da

11 Eylül 2018 Salı


Son olarak İstanbul, Bursa ve Ankara olmak üzere farklı illerde gerçekleşen Atölye çalışmamıza Eylül ayı itibariyle devam ediyoruz. Yeni dönem itibariyle yine farklı illerdeki eğitim ve gelişim profesyonelleri ile buluşmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki ay ise İstanbul'da üçüncü kez bu atölye çalışmasını gerçekleştireceğiz.Eğitim ve gelişim dünyasının deneyimli ve önemli projelere imza atan profesyonellerini bir araya getiren TEGEP, bu deneyimleri sektördeki diğer profesyonellerle paylaşmak için pek çok etkinlik düzenliyor. Bu etkinliklerden biri de, 2017 yılı sonunda ilkini gerçekleştirdiğimiz "Anlatmak Eğitim Değildir"  adlı atölyemiz. 

Konu uzmanları ya da eğitmenlerin eğitim ortamlarında bildiklerini sadece anlatması pek de yeterli olmuyor, bunu görüyoruz...Bazı eğitmenlerin bu gerçeği çok da dikkate almayarak eğitimlerini daha çok “anlatmak” üzerine kurduğuna şahit oluyoruz. Tam da bu noktada TEGEP Yayınlarından yeni çıkan kitabın adını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz: “Anlatmak Eğitim Değildir!”. Ve sizleri bu atölye çalışmamıza davet ediyoruz.

Kitaptaki bulguların rehberliğinde, bir eğitimi başarılı yapan tüm bileşenlerin üzerinden geçtiğimiz atölye çalışmamız; bu bileşenler  ve kitapta yer alan ilkeler rehberliğinde farklı vaka örnekleri üzerinden grup çalışmalarını içeriyor.

Bu eğitimi fasilite edecek olan eğitmenimiz, TEGEP Üyesi ve gönüllüsü Ayşegül Güldamlası'dır.

Tarih: 10 Ekim 2018
Yer: Garanti Eğitim Merkezi
Dikilitaş-Beşiktaş / İstanbul
Saat: 13:30 - 17:00

  • *Katılım TEGEP üyeleri için ücretsizdir. Ancak kayıt yapılması zoruludur.
  • **TEGEP üyesi olmayan katılımcılar 180 TL olan kayıt ücretini ödeyerek katılım gösterebilirler.
  • ***Kayıt formuna bu linkten ulaşabilirsiniz.
Okunma Sayısı: 999 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER