MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,53 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

Anlatmak Eğitim Değildir Atölyesi 4. Kez Gerçekleşti

25 Nisan 2018 Çarşamba
İlki 2017 yılının son etkinliği olarak Aralık ayında gerçekleşen Anlatmak Eğitim Değildir konulu TEGEP Atölye'nin dördüncüsü, 18 Nisan'da, Allianz Akademi ev sahipliğinde, İstanbul'da gerçekleşti.
 Atölye çalışması, Genel Sekreterimiz Gerçek Önal Çavuşoğlu'nun açılış konuşması ile başladı ve üyemiz Mehmet Gürsoy'un, Ekim ayında TEGEP Yayınları'ndan çıkan Anlatmak Eğitim Değildir kitabına dair kısa bilgilendirmeleri ile devam etti. Ardından kitabın edit edilmesi aşamasında ve bu atölye çalışmalarının fasilitasyonunda gönüllü katkı sağlayan üyemiz Ayşegül Güldamlası'nın fasilitasyonu ile bahsedilen öğrenme bileşenleri  ve kitapta yer alan ilkelerin rehberliğinde, farklı vaka örnekleri üzerinden grup çalışmaları gerçekleştirildi. Farklı deneyimlere sahip yirmi iki eğitim profesyonelinin bir araya geldiği çalışmada, son derece verimli ve etkileşimli çalışmalar gerçekleştirildi ve atölye çalışmasının sonunda gruplar sunumlarını aktardılar. Ayrıca Atölye sonunda bir katılımcımıza Anlatmak Eğitim Değildir kitabı hediye edildi.

Katılımcılarımıza 'Anlatmak Eğitim Değildir' kitabından nasıl faydalanabileceklerine dair bir bakış açısı sunmak üzere hazırlanan atölye sonunda, aldığımız olumlu geri bildirimler ve bu çalışmaların devamına yönelik temenniler bizleri çok mutlu etti. Bu doğrultuda, aynı başlıkta, farklı tarihlerde yeni Atölye Buluşmalarında meslektaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz.
 
 
 
 

 

 
Okunma Sayısı: 2966 Diğer HABERLER