MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,58 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

ATD 2018 Konferansı TEGEP Delegasyonu İzlenimleri Paylaşım Etkinliği Gerçekleşti

27 Haziran 2018 Çarşamba


ATD'nin her yıl düzenlediği International Conference & Exposition, bu yıl 6-9 Mayıs tarihlerinde San Dieogo'da gerçekleşti. Pek çok ülkeden eğitim ve gelişim profesyonelinin bir araya geldiği bu konferansta, TEGEP-Türk Delegasyonu olarak altıncı kez yer aldık.
 

TEGEP Atölye Buluşmaları'nın yaz ayı etkinliğini de her yıl olduğu gibi ATD Konferansı izlenimlerine ayırdık. Bu konferansa katılan delegasyon üyelerimizin izlenimlerini ve kazanımlarını paylaştıkları etkinliğimiz, 26 Haziran'da Garan Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşti.  


Her yıl, konferansa katılamayan profesyonellere; sektördeki son trendler ve gelecekteki eğilimleri, önümüzdeki yıllarda eğitim ve gelişimdeki öncelikleri, sektörün önde gelenlerinin bu konulardaki görüşlerine yönelik izlenimleri aktarmayı hedefleyen ve genel katılıma açık olarak ücretsiz olarak gerçekleşen etkinliğimize, bu yıl 52 profesyonel katılım gösterdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını TEGEP Başkanı Aylin Obalı yaptı ve TEGEP’in son dönem faaliyetleri hakkında kısaca bilgi verdi.

TEGEP Türk Delegasyonu lideri olan Zeynep Kurmuş'un akışa dair paylaştığı bilginin ardından delegasyon üyelerinin sunum ve aktarımlarına geçildi. Etkinliğin amacına uygun olarak çok kıymetli deneyimlerini ve izlenimlerini paylaşan delegasyon üyeleri, sırasıyla; Prof. Dr. Merih Tangün, Dilek Er, Oğuz Taşkent, Volkan Mızraklı, Dr. Vedat Güven, Emrah Başalak, Tuna Dağlı ve son olarak Zeynep Kurmuş oldu.
Okunma Sayısı: 2304 Diğer HABERLER