MENÜ 

Bilge ÇETİN

19 Nisan 2018 Perşembe

TEGEP

Kariyerine, Yapı Kredi Bankası Eğitim Yönetimi bölümünde başlayan Çetin, bu süreçte özellikle eğitim tasarım ve geliştirme süreçlerinde yer alarak bankanın yeni ürün ve hizmetleriyle ilgili eğitimler tasarladı. Koç Bank ve Yapı Kredi Bankasının birleşme sürecinde Stratejik Projeler bölümüne geçerek insan kaynakları alanında farklı değişim yönetimi projelerini yürüttü.

Sonrasında Eczacıbaşı Holding’de yetenek yönetimi ve gelişim süreçlerinin tasarlanması, yönetici ve lider gelişimi programlarının oluşturulmasına liderlik etti. Tasarladığı yönetim ve liderlik akademileri çeşitli uluslararası platformlarda en iyi uygulama ödüllerine layık görüldü.

Co-Active Koçluk ve Takım koçluğu yaklaşımı olan ORSC(Organizasyon, İlişki ve Sistem Koçluğu) programlarını tamamladı ve kurum içinde aktif olarak takım koçluğu çalışmalarını yürütmektedir.
Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü, yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünde tamamlayan Çetin evli ve iki çocuk annesidir

Okunma Sayısı: 560 Diğer TEGEP YK