MENÜ 

Eğitim İhtiyaç Analizi ve Davranışsal Hedef Modülü 19-20 Ekim'de

25 Eylül 2018 Salı

TEGEP çatısı altında, farklı kurum ve sektörlerde çalışan eğitim gelişim profesyonelleri üyelerinden oluşan Çalışma Komitelerinin çalışmaları neticesinde, çok değerli birikimlerin ortak bir dilde buluştuğu ve dünyadaki trendlerle harmanlanmış eğitim ve gelişim programları hazırlanıyor.

Bu eğitim programlarından ilki, TEGEP Eğitim Programları Tasarım ve Geliştirme Komitesi'nin çalışmaları neticesinde hazırlanan ve 2013 yılından beri eğitim ve gelişim profesyoneli olan meslektaşlarımızın gelişimine katkı sunan TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı idi. Bu program, 2018 yılı itibariyle kurulan TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi'nin, çalışmalarıyla 2016 yılında MYK tarafından onaylanan ve Resmi Gazete'de yayınlanan Kurumsal Eğitmen Ulusal Meslek Standartları esas alınarak güncellendi ve içerikler zenginleştirildi. 

Bu Eğitim Programı'nın ikinci modülü olan Eğitim İhtiyaç Analizi ve Davranışsal Hedef Modülü 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul'da gerçekleşecek. Bu modülün eğitmeni, aynı zamanda TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi üyesii ve YK üyemiz olan Cenk Sandıkçı'dır. Eğitmenin kısa özgeçmişine buradan ulaşabilirsiniz

Eğitime kayıt olmak için bu linke tıklayınız.

***Eğitime katılım ücretlidir. Belirlenen ücretler; TEGEP Üyeleri için 600 TL, üye olmayan katılımcılar için 1000 TL'dir. Belirtilen tutarlara Kdv ilave edilecektir.
 

Modül içeriği aşağıdaki başlıklara ilişkin temel kavramlardan oluşmaktadır.

  • Düşünülmesi gereken sorular,
  • Bir öğretim tasarımı ihtiyacımızı karşılar mı?,
  • İhtiyaç türleri ve veri kaynakları,
  • İhtiyaç analizi yapma,
  • Örnek ihtiyaç değerlendirme planı,
  • Davranışsal hedef,
  • Değerlendirme ve ölçme yaklaşımı
Okunma Sayısı: 497 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER