MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,47 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

Eğitim ve Gelişim Dünyası 7. Kez TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nde Buluştu.

29 Ekim 2017 Pazar


TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından her sene Ekim-Kasım aylarında gerçekleşen Eğitim ve Gelişim Zirvesi,  bu sene “İşimiz Gücümüz SEN” teması ile kurumsal eğitim ve gelişim dünyasını buluşturdu.

Zirve’de sunulan zengin içerik ile bu alanda çalışan ve Zirve’ye katılan tüm konuklara, bir fayda yaratmayı, vizyon sunmayı; sektörün gelişimine katkı sağlamayı, öğrenme ve gelişime kafa yoran, emek harcayan profesyonelleri bir araya getirerek bilgi alışverişini ve paylaşımları desteklemeyi amaçlayan TEGEP, eğitim ve gelişimin nabzını yedinci kez Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde tuttu.
200’ün Üzerinde farklı kurumdan, 500’ün üzerinde profesyonelin izleyici olarak katıldığı Zirve’de, yirmi dört farklı oturumda, otuz konuşmacı yer aldı.

24-25 Ekim’de Acıbadem Üniversitesi’nde gerçekleşen TEGEP 7. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde,  ““İşimiz Gücümüz SEN” teması çerçevesinde; öğreneni merkeze alan, multidisipliner bir yaklaşımla eğitim profesyonellerine vizyon sunan bir zengin içerik sunuldu.

TEGEP 7. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde, yurt dışından üç keynote speaker, üst düzey yöneticilerden, akademisyenlerden, bu alanda çalışan farklı konularda uzmanlıkları olan kişilerden ve hatta öğrencilerden oluşan birbirinden değerli konuşmacı Zirve’de izleyicilerle buluştu.

Zirve’ye yurt dışından katılan ana oturum konuşmacıları; BCG (Boston Consulting Group)’un İtalya, Yunanistan ve Türkiye’de liderlik ve değişimden sorumlu yöneticisi olan Anna Simioni,  PTHR’nin  kurucusu ve TEDx konuşmacısı olan Perry Timms, Octalysis Grup Genel Müdür’ü Joris Beerda idi.
Türkiye’den ise; Haberci Emin Çapa, ünlü sinirbilimci Prof. Dr. Sinan Canan, Siemens eski Genel Müdür’ü, Etik ve İtibar Derneği Kurucu Başkanı Ali Rıza Ersoy, Bahşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tunz Bozbura, Kramp’ın kurucusu Ahmet Akın, Atölye’nin  kurucusu Kerem Alper, Netmarble CEO’su Barış Özistek, Multidisipliner tasarımcı Mehmet Gözetlik, Prof. Dr. Haluk Gürgen, Nöbetçi Felsefeci Zeki Taş, Erhan İmamoğlu, Zekeriya Beşiroğlu, Gözde Berber Özbalaban, Emre Güleçoğlu, Oğuz Benlioğlu, Melek Pulatkonak ve Koray Tamerk Zirve’ni değerli konuşmacıları idi.

TEGEP, Zirve’de yaklaşık on bin çalışan ile gerçekleştirilen, eğitim tercihleri ve ihtiyaçlarına yönelik sonuçları içeren araştırmanın sonuçlarını paylaştı.

Ayrıca Zirve’de, TEGEP’in ilk kitap yayını olan, eğitim ve gelişim profesyonelleri ile eğitmenler için harika bir rehber niteliğindeki “Anlatmak Eğitim Değildir” kitabının lansmanı gerçekleşti ve kitap satışa sunuldu.

TEGEP 4. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri takvimi de Zirve’de açıklandı. Bu sene dördüncü kez gerçekleşecek olan ve Türkiye’nin eğitim ve gelişim alanındaki en iyi projelerinin yer alacağı süreçte başvurular başladı. Ödüller Haziran ayındaki 2. Kurumsal Akademi Zirvesi’nde açıklanacak.
Türkiye’nin kurumsal eğitim ve gelişim alanındaki en kapsamlı Zirvesi ile ilgili detaylı bilgiye, Zirvenin resmi web sayfası olan www.egitimvegelisimzirvesi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
Zirve videoları için buraya tıklayınız.

 
Okunma Sayısı: 3483 Diğer HABERLER