MENÜ 

Eğitimde Tasarımdan Ölçme ve Değerlendirmeye Modülü 22-23 Mart'ta

26 Şubat 2019 Salı

TEGEP çatısı altında, farklı kurum ve sektörlerde çalışan eğitim gelişim profesyonelleri üyelerinden oluşan Çalışma Komitelerinin çalışmaları neticesinde, çok değerli birikimlerin ortak bir dilde buluştuğu ve dünyadaki trendlerle harmanlanmış eğitim ve gelişim programları hazırlanıyor.

Bu eğitim programlarından ilki, TEGEP Eğitim Programları Tasarım ve Geliştirme Komitesi'nin çalışmaları neticesinde hazırlanan ve 2013 yılından beri eğitim ve gelişim profesyoneli olan meslektaşlarımızın gelişimine katkı sunan TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı.

Eğitim Programımızın 2019 yılındaki üçüncü eğitimi olan “Eğitimde Tasarımdan Ölçme ve Değerlendirmeye Modülü ” güncellenen yeni içeriği ile 22-23 Mart tarihlerinde, İstanbul'da Allianz Türkiye Akademi ev sahipliğinde gerçekleşecek. Bu modülün eğitmeni, aynı zamanda TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi üyesi üyemiz olan Hasan Acar; eğitmenin kısa özgeçmişi ve eğitim içeriği ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Hedef Kitle
Bu modüle öğretim tasarımı konusunda uzmanlaşmak isteyen eğitim profesyonelleri katılabilirler.

Gelişim Hedefi/Kazanımlar: Bu modüle katılan eğitim profesyonelleri, öğretim tasarımının her aşamasında, değerlendirmeye etki edecek faktörleri göz önünde bulundurarak değerlendirme planı çıkarabilecek ve değerlendirme araçlarını geliştirebileceklerdir. Katılımcıların uzun dönemli değerlendirme yapabilmeleri için öğretim hedefleriyle performans ilişkisini kurmaları sağlanacaktır.

Sunuş Şekli/Format
Eğitimin her aşaması, örnek bir eğitimin üzerinden, katılımcıların her bir aşamada uygulama yapmaları sağlanarak işlenecektir.

Süre : 2 gün, 09:30-17:00
Tarih : 22-23 Mart 2019

Çevrimiçi Kayıt Formuna Ulaşmak için TIKLAYINIZ
Detaylı bilgi için : 0216 455 18 18
*Katılım kontenjanla sınırlıdır.

Kayıt Ücretleri : TEGEP Üyeleri: 600 TL
TEGEP Üyesi Olmayan Katılımcılar: 1000 TL
*KDV Hariçtir.

Eğitmen Hakkında
Hasan ACAR

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde lisans eğitimini Eğitim İletişimi ve Planlaması üzerine, Yüksek Lisans eğitimini ise İşletme üzerine yapmıştır. İş hayatına özel okullarda eğitim danışmanı olarak başlayan Hasan Acar hızlı tüketim sektörüne geçerek İnsan Kaynakları ve Eğitim üzerine görevler almıştır. Bu süreçte kurum içi eğitmenlik, çalışanların yetkinliklerinin belirlenmesi ve değerlendirilmesi, eğitim tasarımı, iç eğitimci yetiştirme, e-learning gibi projelerde görev almıştır. Daha sonra Acıbadem Sağlık Grubu'nda görev yapan Acar, liderlik eğitimlerinin tasarımı ve e-learning tasarımı çalışmalarında yer almanın yanı sıra kurum içi eğitmen olarak da görev yapmıştır.

Hasan Acar şu an, calışma hayatına Pegasus'ta, Pegasus Akademi Yöneticisi olarak devam etmektedir ve TEGEP üyesidir.

Okunma Sayısı: 686 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER