MENÜ 

Mehmet GÜRSOY

17 Nisan 2018 Salı


TEGEP Denetleme Kurulu Üyesi ve Kurucu Üye

Lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri fakültesinde Eğitim İletişimi ve planlaması üzerine aldı. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yaptı. Doktora eğitimine Maltepe Üniversitesi'nde İletişim Bilimleri alanında devam ediyor.

Çalışma hayatına 1999 yılında Koç Grubu bünyesinde yer alan i.d.e.a.’da Öğretim Tasarımı Uzmanı olarak başladı. 4 yıllık i.d.e.a döneminde bir çok projede tasarımcı/proje yöneticisi/konu uzmanı olarak görev aldı. “Eğitim önceliklerinin belirlenmesi", "öğretim tasarımı" ve "değerlendirme” alanlarında eğitim verdi, danışmanlık yaptı.

2004 yılında başlayan KoçAkademi projesi için danışman olarak Koç Holding’e transfer oldu.KoçAkademi sisteminin ve süreçlerinin tasarımında aktif olarak görev yaptı. Eğitim ve Gelişim Yöneticisi olarak KoçAkademi kapsamındaki sistemleri ve süreçlerini 2015 yılına kadar yönetti. Ek olarak Koç Topluluğu Lider Geliştirme programlarının yönetimi görevini de 2006-2015 yılları arasında sürdürdü.

Eğitim ve gelişim tedarikçilerinin yönetimini ve yönlendirmesini gerçekleştirdi. Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörüğü bünyesinde çeşitli İK ve Organizasyonel Gelişim konularına destek verdi. Koç Topluluğu Şirketlerine öğrenme/eğitim/gelişim konusunda danışmanlık yaptı. 15 yılı aşkın Koç Topluluğu deneyiminden sonra, 2015 yılından itibaren danışman olarak çalışıyor.

TEGEP  (Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) Kurucu Üyelerinden ve şu anda Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.

TEGEP bünyesinde yürütülen çeşitli projelere destek veriyor.

Okunma Sayısı: 769 Diğer TEGEP YK