MENÜ 

Zeynep BİLGİÇ

19 Nisan 2018 Perşembe


Hayat Varlık
Zeynep Bilgiç, 2005 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuş, 2006 yılında Manchester Metropolitan Üniversitesi’nde M.B.A. (İşletme yüksek lisans) eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılında, Proje Yöneticisi olarak katıldığı Hayat Varlık’ta (O günkü adıyla “LBT Varlık”) , 2011 yılında İletişim Departmanı’nı, 2013 yılında kurumsal akademiyi kurmuştur. 2015 yılından itibaren İnsan Kaynakları ve İletişim Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Zeynep Bilgiç, Hayat Varlık’a katılmadan önce 2001 – 2010 yılları arasında özel sektörde, danışmanlık da dâhil olmak üzere çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Türkiye’de PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), TEGEP (Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği), VYŞD (Varlık Yönetim Şirketleri Derneği) ve EMCC Turkey (European Mentoring and Coaching Council) üyeliklerinin yanısıra, uluslararası platformda ATD (The Association for Talent Development) üyelikleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda TURKISHWIN’in mentorleri arasında yer almaktadır.

Hayat Varlık’taki görevleri sırasında İnsan Kaynakları ve Eğitim alanlarında ulusal ve uluslararası platformlarda ödül süreçlerine liderlik etmiştir:

• 2014, Great Place to Work Turkey, “Türkiye’nin En İyi İşyerleri” • 2015, Great Place to Work Turkey, “Türkiye’nin En İyi İşyerleri” • 2015, Great Place to Work Turkey, “İş Yaşam Dengesi Özel Ödülü” • 2016, Brandon Hall, o “En iyi Yetkinlik ve Beceri Gelişimi”, o “En İyi Sertifikasyon Programı”, o “Stratejiyi Destekleyen En İyi Gelişim Programı” o “En Yaratıcı Öğrenme ve Gelişim Programı” • 2017, Association for Talent Development, “ATD Best”

Zeynep Bilgiç, evli ve iki çocuk annesidir.
Okunma Sayısı: 1014 Diğer TEGEP YK