MENÜ 
196 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (3,56 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (20)

İhtiyaç Analizi ve Davranışsal Hedef Eğitimimiz 22-23 Şubat'ta Gerçekleşti

26 Şubat 2019 Salı

TEGEP çatısı altında, farklı kurum ve sektörlerde çalışan eğitim gelişim profesyonelleri üyelerinden oluşan Çalışma Komitelerinin çalışmaları neticesinde, çok değerli birikimlerin ortak bir dilde buluştuğu ve dünyadaki trendlerle harmanlanmış eğitim ve gelişim programları hazırlanıyor.

Bu eğitim programlarından ilki, TEGEP Eğitim Programları Tasarım ve Geliştirme Komitesi'nin çalışmaları neticesinde hazırlanan ve 2013 yılından beri eğitim ve gelişim profesyoneli olan meslektaşlarımızın gelişimine katkı sunan TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı idi. Bu program, 2018 yılı itibariyle kurulan TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi'nin, çalışmalarıyla 2016 yılında MYK tarafından onaylanan ve Resmi Gazete'de yayınlanan Kurumsal Eğitmen Ulusal Meslek Standartları esas alınarak güncellendi ve içerikler zenginleştirildi. 

Bu Eğitim Programı'nın 2019 ylındaki ikinci eğitimi, ikinci modülü olan İhtiyaç Analizi ve Davranışsal Hedef Modülü, İstanbul'da, Allianz Akademi Türkiye ev sahipliğinde, 22-23 Şubat tarihlerinde gerçekleşti.

Aynı zamanda TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi üyesi ve Yönetim Kurulu üyemiz olan Cenk Sandıçı'nın eğitmen olarak yer aldığı eğitimimize, 11 farklı kurumdan 13 meslektaşımız katılım gösterdi.
Okunma Sayısı: 1153 Diğer HABERLER