MENÜ 

İhtiyaç Analizi ve Davranışsal Hedef Modülü ile 22-23 Şubat'ta

24 Ocak 2019 Perşembe

TEGEP çatısı altında, farklı kurum ve sektörlerde çalışan eğitim gelişim profesyonelleri üyelerinden oluşan Çalışma Komitelerinin çalışmaları neticesinde, çok değerli birikimlerin ortak bir dilde buluştuğu ve dünyadaki trendlerle harmanlanmış eğitim ve gelişim programları hazırlanıyor.

Bu eğitim programlarından ilki, TEGEP Eğitim Programları Tasarım ve Geliştirme Komitesi'nin çalışmaları neticesinde hazırlanan ve 2013 yılından beri eğitim ve gelişim profesyoneli olan meslektaşlarımızın gelişimine katkı sunan TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı idi. Bu program, 2018 yılı itibariyle kurulan TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi'nin, çalışmalarıyla 2016 yılında MYK tarafından onaylanan ve Resmi Gazete'de yayınlanan Kurumsal Eğitmen Ulusal Meslek Standartları esas alınarak güncellendi ve içerikler zenginleştirildi. 

Bu Eğitim Programı'nın 2019 yılındaki ikinci eğitimi olan İhtiyaç Analizi ve Davranışsal Hedef Modülü ile 22-23 Şubat tarihlerinde, İstanbul'da Allianz Türkiye Akademi ev sahipliğinde gerçekleşecek. Bu modülün eğitmeni, aynı zamanda TEGEP Seritifikasyon ve Eğitim Programları Komitesi üyesi ve YK üyemiz olan Cenk Sandıkçı; eğitmenin kısa özgeçmişi ve eğitim içeriği ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Eğitim kayıt formu için bu linke tıklayınız.
 
  • Kayıt ücretleri: 
Eğitime katılım ücretlidir ve belirlenen ücretler TEGEP Üyeleri için 600 TL, üye olmayan katılımcılar için 1000 TL'dir. *Belirtilen tutarlar Kdv hariçtir.
 

Tarih: 22-23 Şubat 2019
Yer   : Allianz Türkiye Akademi 
Allianz Tower, Küçükbakkalköy Mah.  Kayışdağı Cad. No:1
34750 Ataşehir/İstanbul
Saat: 09:30 - 16:30Cenk Sandıkçı Kimdir?


Cenk Sandıkçı Kimdir?

Atatürk Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.


1996-2001 yılları arasında satış ağırlıklı işlerde çalıştıktan sonra 2002 yılından itibaren sırası ile Dışbank Alternatif Dağıtım Kanalları Eğitimcisi, Fortisbank Kalite ve Eğitim Uzmanı olarak çalışmıştır. 2007-2012 yılları arasında Garanti Bankası Eğitim Müdürlüğünde görev aldıktan sonra 2012 Ağustos ayında Acıbadem Sağlık Grubu Kariyer Gelişim ve Eğitim Müdürlüğüne ve 2018 Ocak ayında aynı grupta İnsan Kaynakları Direktör Yardımcılığına atanmıştır.

TEGEP'in henüz bir düşünce platformu olduğu günlerden beri çalışmalara katılan Cenk Sandıkçı dernek içinde meslektaşlarına eğitimler de vermektedir.
 

Modül içeriği aşağıdaki başlıklara ilişkin temel kavramlardan oluşmaktadır.

  • Düşünülmesi gereken sorular,
  • Bir öğretim tasarımı ihtiyacımızı karşılar mı?,
  • İhtiyaç türleri ve veri kaynakları,
  • İhtiyaç analizi yapma,
  • Örnek ihtiyaç değerlendirme planı,
  • Davranışsal hedef,
Okunma Sayısı: 633 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER