MENÜ 

TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi "Çarpışma" Temasıyla 24-25 Ekim'de

15 Ağustos 2018 Çarşamba

TEGEP'in bu yıl sekizincisini gerçekleştireceği Eğitim ve Gelişim Zirvesi, 24-25 Ekim 2018 tarihinde, «Çarpışma» teması ile gerçekleşecek.

"Çarpışma"ya dair...
"Yaşadığımız yüzyıl teknoloji ve insanın sıkça karşı karşıya geldiği, çarpıştığı ve iç içe geçtiği bir dönem. Çarpışmalar hem yıkımları hem de doğumları beraberinde getiriyor. Baş döndürücü bir değişim ve dönüşümün içindeyiz. Gelecek bir taraftan bizi büyülerken, diğer taraftan da ürkütüyor. Bu duygular bizi yeniden konumlanmaya, değişmeye ve gelişmeye zorluyor. Öğrenme yeniden tanımlanıyor. Rol ve sorumluluklarımız her gün değişiyor.

Teknoloji ve dijitalleşme büyük bir hızla hayatımızın her alanına nüfuz ederken bir yandan zindelik, dayanıklılık ve yavaşlama kavramlarını konuşuyoruz. Sürekli değişimin yarattığı hız ve karmaşa, bizi her alanda daha çevik ve sade olmaya itiyor. Yapay zeka ve robot teknolojisi tüm iş yapış şeklimizi değiştirmeye adayken işte anlam arayışımız güçlü bir şekilde devam ediyor."


TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi bu yıl, işte tüm bu çarpışmaların getirdiklerini, öğrenme ve gelişim dünyamıza ve biz profesyonellere yansımalarını masaya yatıracak…

Online kayıt formu için buraya tıklayınızDetaylı bilgiye TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi web sayfasını
 (www.egitimvegelisimzirvesi.com) ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
Okunma Sayısı: 288 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER