MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,45 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

TEGEP Atölye Buluşması'nda "Anlatmak Eğitim Değildir" Dedik.

27 Aralık 2017 Çarşamba2017 Yılındaki son etkinliğimiz olan Anlatmak Eğitim Değildir konulu TEGEP Atölye Buluşması'nı, yirmi  meslektaşımızın katılımıyla, Hayat Varlık Akademi ev sahipliğinde, 26 Aralık'ta gerçekleştirdik.
 

Atölye Buluşması, üyemiz Mehmet Gürsoy'un, Ekim ayında TEGEP Yayınları'ndan çıkan Anlatmak Eğitim Değildir kitabına dair kısa bilgilendirmeleri ile başladı. Ardından bahsedilen öğrenme bileşenleri  ve kitapta yer alan ilkelerin rehberliğinde farklı vaka örnekleri üzerinden grup çalışmaları gerçekleştirildi. Birbirinden deneyimli meslektaşlarımızın değerli katkılarıyla son derece verimli ve oldukça etkileşimli çalışmalar sonunda gruplar sunumlarını aktardı.
 
Katılımcılarımıza 'Anlatmak Eğitim Değildir' kitabından nasıl faydalanabileceklerine dair bir bakış açısı sunmak üzere hazırlanan atölye sonunda, aldığımız olumlu geri bildirimler ve bu çalışmaların devamına yönelik temenniler bizleri çok mutlu etti. Bu doğrultuda, aynı başlıkta, farklı tarihlerde yeni Atölye Buluşmalarında meslektaşlarımızla bir araya gelmeyi planlıyoruz.
 
Tüm katılımcılarımıza, kitabın Türkçe'ye kazandırılmasında büyük emeği olan ve dünkü etkinliğimizi fasilite eden Mehmet Gürsoy'a, harika ev sahipliği için Hayat Varlık Akademi'ye teşekkür ederiz. 
Yeni yılda, yeni etkinlerde buluşmak dileğiyle...
Okunma Sayısı: 2873 Diğer HABERLER