MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,59 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

TEGEP Atölye'de ATD 2017 Konferansı İzlenimleri Paylaşıldı

21 Temmuz 2017 Cuma
TEGEP Atölye Buluşmaları'nın yaz ayı etkinliği her yıl olduğu gibi ATD Konferansı izlenimlerine ayrıldı. 
 

Bu yıl ATD konferansına katılan TEGEP Türk delegasyonu üyelerinin izlenim ve kazanımlarını paylaştıkları sunumları, etkinliğe katılan seksenin üzerinde eğitim ve gelişim profesyoneli tarafınca ilgiyle izlendi. Etkinlik sırasında TEGEP Facebook sayfasından yapılan canlı yayınla sosyal medya takipçilerine ulaşıldı.
 
Bu yılki ATD Konferansı konulu etkinliğin açılışını TEGEP Genel Sekreteri Gerçek Önal Çavuşoğlu yaptı ve TEGEP'in son dönem faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Daha sonra TEGEP Yönetim Kurulu üyesi olan ve aynı zamanda iki yıldır TEGEP Türk Delegasyonu lideri olarak da TEGEP'e destek veren Hasan Tahsin Güngör delegasyon ile katılım ve ATD Konferansına dair genel bilgilendirmelerden oluşan açılış sunumunu yaptı. Ardından delegasyon üyeleri Vedat Güven, Dilek Er  Taşkent, Erdem Kızıltaş, Yekta Özözer'in konferanstan derledikleri bilgilerden oluşan sunumlarına geçildi.
 
Kapanışta ise Hasan Tahsin Güngör sunumunu gerçekleştirdi ve 2018'de gerçekleşecek olan ATD konferansına Türkiye'den katılacak olan profesyonelleri TEGEP Türk Delegasyonu ile kayıt olmaya davet etti.

 
ATD 2017 İzlenimleri
ATD 2017 İzlenimleri
Okunma Sayısı: 3634 Diğer HABERLER