MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,45 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı - Temel Yetkinlikler Modülü İstanbul'da Gerçekleşti

29 Kasım 2017 ÇarşambaTEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı’nın ilk modülü olan “Temel Yetkinlikler Modülü” eğitimi, 27 - 28 Kasım tarihlerinde gerçekleşti. 
TEGEP, Türkiye’deki eğitim ve gelişim profesyonellerine yönelik olarak hazırladığı eğitim gelişim programıyla sektörümüze önemli bir katkıda bulunmayı hedefliyor. Şirketlerdeki yıllık eğitim ihtiyaçlarını analiz ederek gelişim faaliyetlerini planlayan ve hayata geçiren eğitim ve gelişim profesyonellerinin, gerek mesleki gerekse davranışsal açıdan taşıması gereken birçok yetkinlik bulunuyor. Farklı pozisyonlar için hazırlanan Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı’nın ilki, Temel Yetkinlikler Modülü. Bu modüle katılan katılımcılar; eğitim ve gelişimin şirket içindeki rolünü kavrayarak eğitim faaliyetlerinin etkin yönetilmesi için temel bilgi ve becerilerin kazanılmasına yönelik hazırlanmış olan iki günlük eğitim aldılar.
 

Başarılı geçtiğini düşündüğümüz bu eğitimin, tüm katılımcıların meslek hayatlarında faydalı olacağını umuyoruz. Emeği geçen herkese ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.​ Bir sonraki etkinlikte buluşmak dileğiyle...
 
Okunma Sayısı: 3255 Diğer HABERLER