MENÜ 

"TEGEP ile Deneyim Burada" Etkinliklerimiz Başlıyor

28 Mart 2019 Perşembe

Eğitim ve gelişim dünyasının deneyimli ve önemli projelere imza atan profesyonellerini bir araya getiren TEGEP, kuruluşundan bu yana, bu değerli deneyimlerin sektördeki tüm profesyonellerle paylaşılması için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerimizi bundan böyle "TEGEP ile Deneyim Burada" başlığı altında sizlere ulaştırmaya devame edeceğiz. Bu etkinliklerimizin ilkinde, sektörde öne çıkan konu başlıklarından biri olan Agility (Çeviklik) konusunu ele alacağız. 
 
Çeviklik(Agility) olarak belirlediğimiz ilk temamız çerçevesinde, bu konuda başarılı bir uygulayıcı olan Garanti Bankası eğitim ekibini, deneyim ve bilgilerini paylaşmak üzere, 19 Nisan'da sizlerle buluşturacağız. Garanti Bankası'nın "Agile Eğitim" yolculuğunu, uygulamalarını ve deneyimlerini dinleme fırsatı bulacağınız bu etkinliğe katılmak için aşağıdaki kayıt linki üzeriden ulaşacağınız kayıt formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Katılım Koşulları: TEGEP Üyeleri ücretsiz olarak etkinliğie katılabileceklerdir. Ancak katılım için kayıt yapılması zorunludur ve kayıtlar kontenjan dahilinde gerçekleştirilecektir.

TEGEP Üyesi olmayan katılımcılar için belirlenmiş olan ücret 70 TL'dir (Kdv Hariç).

Yer: Garanti Eğitim Merkezi, Beşiktaş /İSTANBUL
Adres ve Kroki için tıklayınız
Tarih: 19 Nisan
Saat: 14:00 - 16:30

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

 
 
Okunma Sayısı: 390 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER