MENÜ 

TEGEP KA'19 Zirvesi İçin Kayıtlar Başladı

8 Şubat 2019 Cuma

Değişimin, dönüşümün hız kesmeden sürdüğü günümüzde; öğrenme ve gelişim, her alanda olduğu gibi kurumlar ve iş dünyası için de öncelikli ve stratejik bir konu.

TEGEP olarak KA’19 Zirvesi’yle bu yıl, öğrenen organizasyon oluşturma sürecinde kurumsal akademilerin değişim yönetimi rolüne dikkatleri çekmeyi, Kurumsal Akademi’nin yalnızca bir modelden ibaret olmadığına dair bir farkındalık yaratmayı ve bir vizyon sunmayı hedefliyoruz.
 
Bu yıl da Zirve'nin katılımcı olarak hedeflediği kitle; eğitim profesyonelleri, insan kaynakları yönetimlerinin yanı sıra; stratejik konumlandırma ve önemi gereği, tüm iş birimi yöneticileri ve üst yönetimler.

KA'19 Zirvesi programı ve içeriği; zengin bir iletişim ağı içinde, birbirimizden öğrenmeyi, ortak akılla birlikte üretmeyi destekleyen bir yaklaşım ile Kurumsal Akademi Zirvesi Danışma Kurulu üyelerince hazırlandı.

Bu yıl da içerikte, kurumsal akademilere dair vizyonu aktarmak üzere, yurt içi ve yurt dışı fikir önderleri, iş liderleri, uygulamacılar ve danışmanlar konuşmacılar arasında yer alıyor. Zirve programı netleşen detaylarıyla, duyurularımızla sizlere ulaşacak ve buradan paylaşılmaya devam edecek.
 
Bununla beraber, 29 Mayıs'ta, Fenerbahçe Divan Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleşecek olan KA'19 Zirvesi kayıtları, 15 Mart’a kadar devam edecek olan erken kayıt avantajı ile başladı.

Kayıt ücretleri ile ilgili detayları aşağıda bulabilir ve bu link üzerinden online kayıt formuna ulaşabilirsiniz.


 

Dernek Üyeleri Tüm kayıt dönemi 1 kişi  450,00 ₺
Erken Kayıt (Dernek Üyesi Olmayan) 15 Mart'a kadar 1 kişi  950,00 ₺
Dernek Üyesi Olmayan Kayıt 15 Mart-29 Mayıs 1 kişi  1.150,00 ₺
Topluluk Şirketleri / Grup İndirimi 15 Mart-29 Mayıs 3 kişi ve üzeri             (Aynı Kurumdan) 1.000,00 ₺

*Belirtilen tutarlara %18 Kdv ilave edilecektir.

Okunma Sayısı: 863 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER