MENÜ 
196 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (2,14 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (20)

TEGEP-Türk Delegasyonu, 2018 ATD International Conference & Exposition'da

9 Mayıs 2018 Çarşamba


Bu yıl 75. Yılını kutlayan Association For Talent Develeopment (ATD) tarafından her yıl düzenlenen ve dünya genelinde 70’ten fazla ülkeden 10.000’den fazla katılımcının yer aldığı, The ATD International Conference & Exposition bu yıl, 6-9 Mayıs tarihlerinde San Diego’da gerçekleşti.


Bu yıl da her yıl olduğu gibi TEGEP-Türk Delegasyonumuzla bu önemli organizasyonda ülkemiz temsil edildi. Akademisyenler, eğitim ve gelişim profesyonelleri, eğitim danışmanlık firmaları temsilcilerinden oluşan on beş delegasyon heyeti üyesi San Diego’da bir araya geldiler. Her yıl TEGEP-Türk Delegasyonu’na bir üyemiz Liderlik ediyor; bu yıl da TEGEP Üyesi ve gönüllüsü olan Sn. Zeynep Kurmuş Delegasyon Liderliği rolünü üstlenerek, bize destek sağladı.
Delegasyon üyeleri her yıl bu konferansta, uluslararası katılımcılar için düzenlenen networking etkinliklerinden, delegasyon toplantılarına kadar pek çok farklı organizasyon içinde yer alabiliyor ve TEGEP-Türk Delegasyonu olarak tanışma ve kaynaşma amaçlı toplantı organizasyonlarında bir araya gelebiliyorlar.

Ayrıca her yıl Konferansa katılan heyet üyelerinin katkılarıyla, genel katılıma açık ve ücretsiz olan; bu konferanstan elde edilen kazanımların/deneyimlerin/bilgilerin paylaşıldığı bir atölye buluşması gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da heyet üyelerinin uygunlukları doğrultusunda belirlenecek olan tarihte etkinliğimizi gerçekleştireceğiz ve ilerleyen günlerde bu konuya ilişkin duyurularımızı paylaşacağız.

TEGEP olarak, gelecek yıl düzenlenecek ATD 2019 Konferansı’nda TEGEP- Türk Delegasyonu ile yerimizi alacağız. Sizi de şimdiden TEGEP-Türk Delegasyonu’na katılmaya davet ediyoruz; ürettiklerimiz ve başarılarımızla ATD’de tüm dünyaya uzmanlığımızı ve lokal birikimimizi aktarmak dileklerimizle…
Okunma Sayısı: 3432 Diğer HABERLER