MENÜ 
186 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,64 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (19)

TEGEP Webinar'da "En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı" Ödüllü KFC'yi Dinledik.

10 Ağustos 2017 Perşembe


9 Ağustos'taki webinarımızda, TEGEP 2017 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nde “Benim Gelişim Haritam" projesi ile "En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı" ödülünü almış olan KFC'yi konuk ettik. KFC adına Semra Danacı projeye ilişkin bilgileri webinar katılımcıları ile paylaştı ve webinar sonunda gelen soruları yanıtladı. "Benim Gelişim Haritam Projesi” Hakkında:
KFC
 
"KFC Türkiye olarak biliyoruz ki eğer kendimizin en iyisi olursak bunu herkes hisseder... Bu vaadle yola çıkarak çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkaran ve işimizin temeli olan restoranlarımızda yeni bir yapılanma ile kendi gelişimlerini kendilerinin şekillendirdiği, sahip olduğu en güçlü özellik olan orijinalliğini kullanabileceği güçlü takımlar oluşturuyoruz.
 
“Benim Gelişim Haritam Projesi” ile birlikte çalışanlarımız için ‘başarı’ artık sadece bir üst pozisyona terfi etmek değil, işinin ustası olarak ‘O’nu tutkuyla da yapmak demek! Bu yolculukta yapılandırılmış seçme ve değerlendirme süreçlerinin, eğitim ve gelişim programlarının ve elbette yaşattığımız eşsiz kültürün iki yıl gibi kısa bir sürede nasıl çalışanlarımıza ve işimize etki ettiğini hep birlikte görüyoruz.
 
Webinardan fotoğraf için tıklayın.
 
Okunma Sayısı: 3991 Diğer HABERLER