MENÜ 
219 sonuçtan 191 - 200 arası sonuçlar (0,86 saniye)
 • TEGEP Atölye Haziran Buluşması

  TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği olarak her ay TEGEP ATÖLYE adlı buluşmalarda bir araya geliyoruz ve gündemimizdeki konularda uygulayıcıların deneyimleriyle farklı perspektifler kazanıyoruz. Bu ayki konumuz “Koçlar Mentorlar Birbirini Ağırlar”.

 • TEMEL YETKİNLİKLER MODÜLÜNÜN İLK EĞİTİMİ TAMAMLANDI!

  TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Sertifikasyon Programı’nın ilk modülü olan “Temel Yetkinlikler Modülü”nün ilk eğitimini, 30-31 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen eğitimlerimizle tamamladık. Eğitim ve Gelişim Yönetimi Temel Yetkinlikler Modülü eğitimi 12 farklı kurumdan 20 profesyonelin katılımı ile gerçekleşti.

 • ​TEGEP ATÖLYE MAYIS AYI BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ!

  “ÖLÇMEK YA DA ÖLÇMEMEK” temalı ilk Atölye çalışmamız 30 Mayıs akşamı Teknosa Plaza’da gerçekleşti.

 • TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı

  Ülkemizde eğitim ve gelişim alanında uzman ve yönetici programları önemli bir ihtiyaç. TEGEP, üye şirketlerinin profesyonellerinin deneyim ve bilgisiyle tasarladığı “TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı”yla sektörün bu ihtiyacına yanıt veriyor. Farklı modüllerden oluşan programın ilk modülü olan “Eğitim Gelişim Yönetimi Temel Yetkinlikler Modülü”, Mayıs ayı sonunda hayata geçiyor.

 • TEGEP ATÖLYE’DE BULUŞUYORUZ!

  TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği olarak her ay TEGEP ATÖLYE adlı buluşmalarda bir araya geliyoruz ve gündemimizdeki konularda uygulayıcıların deneyimleriyle farklı perspektifler kazanıyoruz.

 • ASTD 2013 International Conference&Exposition’a TEGEP Delegasyonu ile İndirimli Katılabilirsiniz!

  19-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan ASTD 2013 International Conference&Exposition’a TEGEP Delegasyonu’yla kayıt yaptırmak istediğiniz taktirde; indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

 • TEGEP, 1. OLAĞAN MALİ ve OLAĞANÜSTÜ SEÇİMLİ GENEL KURUL TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

  20 Mart 2013 tarihinde, dernek olarak birinci yılını dolduran TEGEP, 24 Mart’ta İlk Mali Genel Kurul’unu gerçekleştirdi ve yönetim organlarını yeniden belirledi.

 • TEGEP 1 YAŞINDA! (20.03.2013)

  Dernek olarak; 1. yılımızı doldurduğumuz bugüne gelinceye kadar bizimle olan tüm paydaşlarımıza, üyelerimize ilgi ve desteklerinden ötürü gönülden teşekkür ederiz.

 • Komite Çalışmaları

  TEGEP yönetimi, üyelerinin desteği ile belirlenen tüm çalışma komitelerini kurarak, nitelikli çalışmalar yürütmeyi hedeflemektedir.

 • 1.OLAĞAN MALİ GENEL KURUL VE DERNEK ORGANLARI SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTI DUYURUSU

  Derneğimizin 1. Olağan Mali Genel Kurul ve Dernek Organları Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı aşağıda belirtilen gündemi gerçekleştirmek üzere; 24 Mart 2013, Pazar günü, saat:14:00’da, Teknosa Plaza, Batman Sk., No:18 Sahrayıcedit, 34734 İstanbul, adresinde yapılacaktır.

Sayfa 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 - (22)

TEGEP Yeni Yıl Buluşması Gerçekleşti

24 Ocak 2019 Perşembe

TEGEP üyelerini, üye olmak isteyenleri veya TEGEP'i daha yakından tanımak isteyenler, 23 Ocak'ta  "TEGEP Yeni Yıl Buluşması"nda buluştu.

Birbirimizi daha yakından tanımak, bağlarımızı güçlendirmek üzere planlanmış olan keyifli bir program eşliğinde bir araya geldiğimiz buluşmamıza No1903- Akatlar ev sahipliği yaptı.
 
Lezzetli ikramlar, şahane müzikler ve sürpriz hediyelerle dolu bu gecede bolca paylaşım ve tanışma gerçekleşti.

100'ün üzerinde meslektaşımızın katılım gösterdiği etkinlikte; Haluk Sicimoğlu Müziğin Yolculu sunumu ile ilgiyle izlendi. Ardından İnanç Ayar'ın yönettiği networking oyununda hem eğlendik, hem birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulduk hem de Okuyan Us Yayınları'nın destekleri ile bolca kitap hediye ettik. Son olarak "Bar psikoloğu" adlı gösterisi ile Ferhat Aydın'ı ilgi ve keyifle dinledik.

Gecenin sonunda ise sürpriz hediyeleri kazananlar açıklandı. 


Bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Etkinlikler Komitesi başta olmak üzere emeği geçen ve destek herkese teşekkür ederiz. Ayrıca, tüm katılımcıları mutlu eden, harika hediyeleriyle etkinliğimize değer katan Dale Carnegie Türkiye'ye, Dur Atölye'ye, Eczacıbaşı'na, Edya Danışmanlık'a, İş Kavramları Danışmanlık'a, Sabancı Edu'ya, Managment Center Türkiye'ye, Optimist Danışmanlık'a ve Okuyan Us Yayınları'na da teşekkür ederiz.

 
Okunma Sayısı: 3476 Diğer HABERLER