MENÜ 
217 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar (0,48 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 6 - (22)

Büyük İlgi Gören TEGEP 9. Eğitim ve Gelişim Zirvesi “Akış” Temasıyla Gerçekleşti

7 Kasım 2019 Perşembe

Elite World Asia Hotel’de gerçekleşen Zirve’de, kurumsal eğitim gelişim ve yetişkin öğrenmesi alanında pek çok konuya temas edildi. Bu yıl dokuzuncusu “Akış” temasıyla düzenlenen Zirve’de, öğrenmenin “akış” anında gerçekleşmesi ve eğitim gelişim birimlerinin akış kapasitesi ile ilişkisinden yola çıkıldı. Akışın yüksek performansı yakalama fırsatı sunmasına ve akışın dinamiğinden nasıl besleneceğimize dair yanıtlara ulaşma hedefiyle, farklı disiplinlerden de pek çok konuda konuşmacı ve konu uzmanı Zirve’de yer aldı.

41 farklı oturumda, 5’i yurtdışından 49 konuşmacının katıldığı Zirve’de; Sunay Akın, Prof. Dr. Ahmet Kasım Han, Tamer Dövücü, Gülay Özkan, Tansu Yeğen, Prof. Dr. Yankı Yazgan, Dr. Soner Canko, Haluk Karabatak, İdil Türkmenoğlu, Zoltan Buzady, Ricardo Pereira, Paul Morton gibi birbirinden değerli birçok isim yer aldı. Ayrıca daha önce TEGEP’ten ve farklı kurumlardan, yurt içinde ve yurt dışında ödül almış kurumların uygulamalarına yer verilen seanslar yoğun ilgi gördü.

Her yıl kendi katılımcı rekorunu kıran Zirve’de bu yıl, iki günün toplamında 1000’e yakın katılımcı ağırlandı. Ana Sponsorları, Garanti BBVA, SRL Danışmalık, K2C, Turkcell Akademi olan Zirve’nin, stratejik ortağı MCT, Resmi Sponsoru Yapı Kredi Bankası, Gelişim Dönüşüm Sponsoru Cross Knowledge oldu. Ayrıca Oturum Sponsoru TMI, Hizmet Sponsorları Enocta, Uzak Yakın, Digitallica, Fikir Tasarım Atölyesi, Speaker Agency, Acıbadem Mobil ve Danone, etkinlik alanı firmaları Dale Carnegie Akademi, Pearson Professional, TTI Success Insights, Capsim, Anzera ve Papagei Learning, Eğitmen Burada, Öğrenme Tasarımları ve Tunçeri yer aldı.
Okunma Sayısı: 1244 Diğer HABERLER