MENÜ 
217 sonuçtan 211 - 217 arası sonuçlar (0,52 saniye)
 • TEGEP DERNEKLEŞTİ: Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği

  TEGEP 2011 yılında birçok insan kaynakları ve eğitim ve gelişim profesyonelinin katkısıyla bir düşünce platformu olarak kuruldu. Eğitim ve Gelişim alanındaki ihtiyaçların ve fırsatların tartışıldığı bir çalıştay sonucu TEGEP Değerleri ortaya çıktı. Bu değerler, yetişkin eğitiminde olmazsa olmazları tarif ediyordu: Bilimsellik, Şeffaflık, Yerellik, Değer Katmak.

 • 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: Değerlerle Eğitmek - 21 Eylül 2011

  Türk Telekom Akademi tarafından, TEGEP desteği ile gerçekleştirilen 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi, 21 Eylül 2011’de, İstanbul Hilton Hotel Convention Center’da sizleri bekliyor. Zirvenin ana teması; ‘Değerlerle Eğitmek’. Siz değerli davetlilerimizin ücretsiz olarak katılacağı zirvede kontenjanımız sınırlıdır. Bu nedenle sizleri bir an önce kayıt olmaya davet ediyoruz.

 • TEGEP ‘Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz’ çalıştayı gerçekleştirildi

  Türk Telekom Akademi desteğiyle gerçekleştirilen, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu'nun (TEGEP) düzenlediği “Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz Çalıştayı” 7 Eylül 2011 Çarşamba günü, Hilton Hotel’inde yapıldı. Ülke çapında 76 ayrı kurumun üst düzey yöneticileri, eğitim yöneticileri, eğitim ve danışmanlık firmalarının temsilcileri ve üniversite temsilcileri katıldı. Çalıştay süresince Dr. Ayhan Artar’ın fikir önderliğinde yapılandıran TEGEP hakkında bilgi verildi, yetişkin öğreniminin sorunları ve çözüm yolları tartışıldı ve TEGEP’in geleceği ve rolü masaya yatırıldı.

 • 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: ‘Değerlerle Eğitmek’

  1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi: Değerlerle Eğitmek, 21 Eylül 2011, İstanbul Hilton Convention Center

 • 3. GELİŞEN KOBİ, GELİŞTİREN KOBİ YARIŞMASI

  GELECEĞİNE YATIRIM YAPAN KOBİ’LERİ ARIYORUZ TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği olarak KOBİ’lerin Türkiye’nin geleceği olduğunun farkındayız ve geleceğe yapılabilecek en büyük yatırımın insan kaynağına yapılan yatırım olduğuna inanıyoruz.

 • "Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz" Çalıştayı

  Kurumlar, eğitimciler, akademisyenler ve eğitim alanlardan oluşan paydaşlarımıza işbirliği içinde fikir üreterek...

 • "Eğitim ve Gelişimin Geleceğini Birlikte Şekillendiriyoruz" Çalıştayı

  Kurumlar, eğitimciler, akademisyenler ve eğitim alanlardan oluşan paydaşlarımıza işbirliği içinde fikir üreterek, araştırma ve geliştirme yaparak, ilkeler belirleyerek, ülkemizde öncü ve yerel bir öğrenim kültürünün toplumda yayılmasını sağlamak vizyonuna sahip olan Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu (TEGEP) olarak biz, eğitim ve gelişimin geleceğini birlikte şekillendirmek için sizi çalıştayımıza davet ediyoruz.

Sayfa 1 ... 18 19 20 21 22 - (22)

Büyük İlgi Gören TEGEP 9. Eğitim ve Gelişim Zirvesi “Akış” Temasıyla Gerçekleşti

7 Kasım 2019 Perşembe

Elite World Asia Hotel’de gerçekleşen Zirve’de, kurumsal eğitim gelişim ve yetişkin öğrenmesi alanında pek çok konuya temas edildi. Bu yıl dokuzuncusu “Akış” temasıyla düzenlenen Zirve’de, öğrenmenin “akış” anında gerçekleşmesi ve eğitim gelişim birimlerinin akış kapasitesi ile ilişkisinden yola çıkıldı. Akışın yüksek performansı yakalama fırsatı sunmasına ve akışın dinamiğinden nasıl besleneceğimize dair yanıtlara ulaşma hedefiyle, farklı disiplinlerden de pek çok konuda konuşmacı ve konu uzmanı Zirve’de yer aldı.

41 farklı oturumda, 5’i yurtdışından 49 konuşmacının katıldığı Zirve’de; Sunay Akın, Prof. Dr. Ahmet Kasım Han, Tamer Dövücü, Gülay Özkan, Tansu Yeğen, Prof. Dr. Yankı Yazgan, Dr. Soner Canko, Haluk Karabatak, İdil Türkmenoğlu, Zoltan Buzady, Ricardo Pereira, Paul Morton gibi birbirinden değerli birçok isim yer aldı. Ayrıca daha önce TEGEP’ten ve farklı kurumlardan, yurt içinde ve yurt dışında ödül almış kurumların uygulamalarına yer verilen seanslar yoğun ilgi gördü.

Her yıl kendi katılımcı rekorunu kıran Zirve’de bu yıl, iki günün toplamında 1000’e yakın katılımcı ağırlandı. Ana Sponsorları, Garanti BBVA, SRL Danışmalık, K2C, Turkcell Akademi olan Zirve’nin, stratejik ortağı MCT, Resmi Sponsoru Yapı Kredi Bankası, Gelişim Dönüşüm Sponsoru Cross Knowledge oldu. Ayrıca Oturum Sponsoru TMI, Hizmet Sponsorları Enocta, Uzak Yakın, Digitallica, Fikir Tasarım Atölyesi, Speaker Agency, Acıbadem Mobil ve Danone, etkinlik alanı firmaları Dale Carnegie Akademi, Pearson Professional, TTI Success Insights, Capsim, Anzera ve Papagei Learning, Eğitmen Burada, Öğrenme Tasarımları ve Tunçeri yer aldı.
Okunma Sayısı: 1239 Diğer HABERLER