MENÜ 
69 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar (0,73 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 - (7)

Genel Kurul Ertelenme Duyurusu

7 Nisan 2021 Çarşamba

Değerli Üyelerimiz,

Ertelenen 2020 yılı ve mevcut yıla ilişkin aşağıda belirtilen genel kurul gündemini gerçekleştirmek üzere sizlere duyurduğumuz ilk tarih olan 31 Mart 2021'de, saat:10:00'da Atatürk Mah. Ataşehir Residence B Blok Kat:0 D:2 Ataşehir/İSTANBUL Dernek Ofisi adresindeki Derneğimizin Olağan (Seçimli) Genel Kurul Toplantısına yeterli sayıda üyemiz katılım gösteremediği için Genel Kurul toplanamamış ve Genel Kurul Toplantısı ertelenmiştir.

Sizlerle paylaştığımız ilk Genel Kurul duyurumuzda, ilk toplantıda çoğunluk sağlanamaması durumunda ikinci toplantının 10 Nisan 2021 Cumartesi gününde yapılacağını belirtmiştik. Ancak duyurumuz sonrasında, Covid-19 salgını dolayısıyla alınan kararlar ve yeni genelge ile birlikte Derneklerin genel kurullarını, sokağa çıkma kısıtlamasının dışında kalan gün ve saatlerde yapabilecekleri bildirilmiştir. Bu nedenle ilk duyurumuzda belirttiğimiz ikinci toplantı takviminde değişiklik yapılmıştır.

Derneğimizin ertelenen 2020 yılı ve mevcut yıla ilişkin Genel Kurul Toplantısı, yine aşağıda belirtilen genel kurul gündemini gerçekleştirmek üzere 28 Mayıs 2021 Cuma günü Saat:09:30'da Atatürk Mahallesi, Yakut Cd. 34758 Ataşehir/İstanbul Radisson Blu Oteli Ballroom-1 adresinde yapılacaktır.


Tüm üyelerimizin katılımı ile sağlıkla gerçekleştirmek istediğimiz Genel Kurul toplantımıza katılımınızı bekleriz.

Dernek tüzüğümüzün Genel Kurula katılma hakkını düzenleyen maddesine göre; geçmiş döneme ait aidat borcu olan üyeler Genel Kurula katılma ve oy kullanma hakkından yoksun olacaklardır. Genel Kurul’un yapılacağı tarihe kadar üye aidat borcunu ödeyen asıl üyelerimiz Genel Kurul toplantısına katılma ve oy kullanma hakkına sahip olacaklardır.

Dernekler Kanunu gereği Genel Kurula vekaleten katılım olamayacağını ve vekalet ile oy kullanılamayacağını hatırlatmak isteriz.

GENEL KURUL GÜNDEMİ
 • Açılış ve yoklama
 • Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
 • Divan Heyetinin oluşturulması
 • Divan Heyeti tarafından katılım listesindeki imzalar incelenerek ve sayım yapılarak toplantı yeter sayısının kontrolü
 • 4. Dönem Yönetim Kurulu adına 2019 ve 2020 faaliyet ve hesapları hakkında hazırlanan Yönetim Kurulu Faaliyet Raporlarının, Denetleme Raporlarının ve finansal tabloların sunulması, 2022 yılı tahmini bütçesinin sunulması, müzakeresi ve onaylanması,
 • Faaliyet raporları okunduktan sonra yönetim kurulu ve denetim kurulunun 2019 ve 2020 yılı faaliyetlerine ilişkin ibrası
 • Tüzük değişikliği önerilerinin okunması ve değişecek maddelerin oylanması
 • 5. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimi
 • 2022 Yılı üyelik aidatlarının görüşülmesi,
 • Dilek ve temenniler
 • Kapanış
Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.
Okunma Sayısı: 2459 Diğer HABERLER