MENÜ 
80 sonuçtan 31 - 40 arası sonuçlar (0,69 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 - (8)

İş Dünyası'nın Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 7. Kez Sahiplerini Buldu

20 Aralık 2021 Pazartesi

TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından, kurumsal eğitim ve gelişim alanında yapılan iyi uygulamaları, yatırım ve çalışmaları desteklemek, bu anlamda yaratılan değerleri paylaşmak amacıyla 2015 yılında ilk kez verilmeye başlanan TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri, 25 Haziran’da gerçekleşen çevrimiçi ödül töreninde açıklandı.

Bu yıl yedincisi düzenlenen TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri sürecine, Türkiye’nin önde gelen kurumlarından 29 kurum, eğitim ve gelişim bölümlerinin/akademilerin yürüttüğü 42 farklı proje ile katılım gösterdi. Eğitim ve Gelişim alanında 9 farklı kategoride gerçekleşen ödül sürecinde bu yıl; 8 proje EN İYİ Ödülü, 9 proje gümüş ödül, 5 proje ise bronz ödül sahibi oldu.

Kasım 2020 itibariyle başvuruların alınmaya başlandığı süreçte, öğrenme gelişim alanında uzmanlık ve deneyim sahibi olan profesyoneller, danışmanlar ve akademisyenlerden oluşan 43 jüri üyesi değerlendirme sürecini gerçekleştirdi. TEGEP’in değerleri doğrultusunda; şeffaf, bağımsız tarafsız ve bilimsel değerlendirme kriterlerini içeren temel prensipler çerçevesinde kurgulanmış olan üç aşamalı değerlendirme sürecinin ardından ödül sahibi projeler belirlendi.

Bu yıl yarışmada Ölçme&Değerlendirme ve İş Sonuçlarına Katkıda Fark Yaratan Gelişim Programı kategorisinde EN İYİ ödülü alan proje olmadı.

2021 Yılında kategorilere göre ödül alan kurum ve projelerini ve geçmiş yıllarda ödül alan tüm proje bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Okunma Sayısı: 1803 Diğer HABERLER