MENÜ 
59 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,59 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (6)

10. Eğitim ve Gelişim Zirvesi Deneyim Sponsoru Enocta ile Deneyim Oturumu

5 Şubat 2021 Cuma

TEGEP 10. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nin Deneyim Sponsoru olan Enocta ile Zirve katılımcılarına özel olarak hazırlanan Dijitalleşen Eğitimde Öğrenme Deneyimi konulu deneyim oturumunu 4 Şubat'ta, 51 meslektaşımızın katılımı ile gerçekleştirdik.
Enocta Çözüm Danışmanı İdil Denizciler Dinç ve Teknoloji ve Ürün Yönetimi Müdürü Hatice Solmaz çalıştayın ilk bölümünde, öncelikle öğrenme deneyimi alanındaki güncel eğitim trendlerine ve pandeminin etkisiyle hızlanan “eğitimde dijitalleşme” sürecinde öğrenen deneyiminin kurgulanması için dikkat edilmesi gereken noktalarını aktardıkları bir sunum gerçekleştirdiler. Bu sunumda ayrıca, LMS’lerin LXP’lere (öğrenme deneyimi platformlarına) dönüşümünün temelinde yatanlara da değinildi.

İkinci bölümde ise Enocta'nın yeni mobil uygulamasıyla gelen yapay zeka destekli önerme sistemi gibi yenilikleri, sonrasında da Enocta Eğitim Platformu’nun web deneyiminde planladıklarını, Mural uygulaması üzerinden yapılan uygulama ile katılımcılar ile birlikte deneyimlenerek, değerlendirmelerde bulunuldu.

2021 yılında Ekim ayında gerçekleşecek olan 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nde Deneyim Sponsorları'nın destek ve katkılarıyla Deneyim Oturumlarımızın sayısını ve çeşitliliğini artırmayı hedefliyoruz.

2021 Zirveleri sponsorlukları için bizimle iletişime geçebilir, sponsorluk modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz.
Okunma Sayısı: 2887 Diğer HABERLER