MENÜ 

2022 Ödül Başvuru Süreci

3 Ocak 2017 Salı


TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'ne Kimler Başvurabilir?
•Kurumların; insan kaynakları, öğrenme ve gelişim, organizasyonel gelişim gibi öğrenme ve gelişimden sorumlu birimleri başvuruda bulunabilirler.
•Kurumlar, programlarında tedarikçi /iş ortağı olarak çalıştıkları danışmanlık firmaları ya da üniversiteler ile birlikte başvuruda bulunabilirler.
•Danışman firma, eğitmen ya da üniversite, bu kapsamda hizmet sunduğu firmadan ayrı şekilde, ödül kategorisine tek başına başvuruda bulunamaz.

Başvuru Süreci
“Başvuru” ile başlayan ve sırasıyla “uygunluk kontrolü”, “jüri ön değerlendirmesi” ve “jüri final değerlendirmesi” ile devam eden süreç kazananların açıklandığı “ödül töreni” ile sonlanmaktadır.

Gizlilik
Başvuruların jüri tarafından tarafsız bir şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak amacıyla, değerlendirme süreci boyunca (final aşamasına kadar) başvuru sahipleri gizli tutulmaktadır.

Ödül süreci gizlilik koşullarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Başvuru Ücretleri ve Ödenmesi
Her başvuru döneminde TEGEP Üyesi kurumlar ve üye olmayan kurumlar için başvuru ücreti tutarı belirlenir.

Başvuru dosyasının “uygunluk kontrolü” sonrasında, başvurunun uygun bulunması ve jüri değerlendirmesi aşamasına alınacağına dair başvuru sahiplerine konuyla ilgili bilgilendirme Dernek tarafından yapılır ve başvuru ücretlerinin ödenmesi rica edilir.

Kurumlar, başvuruda bulundukları her bir proje için belirlenen ücreti öder.

2022 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri Başvuru Ücretleri Aşağıdaki Gibidir:
TEGEP Üyesi Başvuru Sahipleri : Başvurulan her proje ve kategori için 1200,00TL'dir.
Üye Olmayan Başvuru Sahipleri : Başvurulan her proje ve kategori için 1.800,00TL'dir.

*Eğitimde Eşitsizliklere Çözüm Sunan Gelişim Programı Kategorisi için yapılacak başvurularda başvuru ücreti talep edilmeyecektir.
**Belirtilen tutarlara %18 Kdv ilave edilecektir.


Kategoriler ve sürece ilişkin detayların yer aldığı klavuzu incelemek veya indirmek için buraya tıklayınız. Ayrıca konuyla ilgili sorularınızı "TEGEP Ödül 2022" başlığı ile bilgi@tegep.org ve tegep.odul@tegep.org adresimize iletebilirsiniz.


TEGEP 2022 Öğrenme ve Gelişim Ödülleri başvuru dokümanlarını talep etmek üzere iletişim formuna bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu formda paylaştığınız bilgiler doğrultusunda tarafınıza dönüş yapılacak ve belirttiğiniz kategoriye ait ödül başvuru formu tarafınıza iletilecektir. Başvuru dosyalarının son iletim tarihi 31 Mart 2022'dir; bu tarihten önce bizimle iletişime geçerek başvuru formunuzu talep etmenizi ve son başvuru tarihine kadar doldurmuş olduğunuz başvuru dosyalarınızı iletmenizi rica ederiz.
Okunma Sayısı: 13191 Diğer ÖDÜL