MENÜ 

Anlatmak Eğitim Değildir Atölyeleri Devam Ediyor

20 Mayıs 2021 Perşembe

TEGEP Yayınları'ndan 2017'de çıkan ve bu yıl ikinci baskısını yayınlanan “Anlatmak Eğitim Değildir” kitabının rehberliğinde tasarlanan, kitabın özünü ve bu özü yaşatabilmemize imkan sağlayan ilkeleri, yine kitabın bulgularıyla etkin öğrenme aktiviteleri eşliğinde deneyimleyeceğiniz bir tasarım atölyesini 2018 yılında tasarlamış ve yüzyüze pek çok buluşma gerçekleştirmiştik. Yoğun ilgi ile karşılanan ve oldukça olumlu geri bildirimler alan bu atölyemize pandemi koşulları nedeniyle bir süre ara verdik ve Atölyemizi sanal sınıfa aktarm çalışmalarına giriştik. Bu çalışmalarımız tamamlandı ve sanal sınıf ortamındaki ilk AED Atölyemizi 23 Şubat'ta genel katılıma açık olarak gerçekleştirdik. Üçüncü atölyemiz ise 27 Mayıs'ta

Fasilitasyonunu, Eğitim Programları ve Sertifikasyon Komitesi üyemiz ve eğitmenlerimizden olan Ayşegül Güldamlası'nın gerçekleştireceği atölye çalışmasının detayları için aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Tarih: 27 Mayıs 2021 Saat: 09:00 - 12:30 Platform: Zoom
Amaç: Bir eğitim tasarlarken göz önünde bulundurulması gereken tüm bileşenlerini fark etmek Performans odağını kaybetmeden ve katılımcılarının deneyimler yaşamasına izin veren tasarımları yapmamıza yardımcı olacak bir modeli öğrenmek ve uygulamak.

Atölye İçeriği:
Gündem – Akış - Tanışma
Eğitimleri Harika Yapan Şeyler
Yetişkinlerin Öğrenme İlkeleri
UYGULAMA
Odağı Tanımlamak: Öğrenen Merkezli ve Performans Odaklı Tasarımlar
Eğitim Tasarımı için Yalın Bir Yaklaşım: 5 Adımlı Model
UYGULAMA
Çevrim içi Eğitimde Etkili Uygulamalar

Süre: 3,5 saat

Katılımcı sayısı : 12

Bu atölye çalışması kurumlara özel olarak kapalı grup çalışması olarak da gerçekleştirilmektedir. Kurumunuza özel teklif için, zerrin.onaran@tegep.org üzerinden veya 0505 088 00 30 no'lu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buradan ulaşacağınız kayıt formu linki üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Ücretleri:
TEGEP Üyesi Katılımcı - 300 TL (Kdv Hariç)
TEGEP Üyesi Olmayan Katılımcı - 450 TL (Kdv Hariç)
Okunma Sayısı: 525 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER