MENÜ 

Anlatmak Eğitim Değildir Atölyesi 11 Kasım'da...

26 Ekim 2022 Çarşamba

TEGEP Yayınları'ndan 2017'de çıkan ve bu yıl ikinci baskısını yayınlanan “Anlatmak Eğitim Değildir” kitabının rehberliğinde tasarlanan, kitabın özünü ve bu özü yaşatabilmemize imkan sağlayan ilkeleri, yine kitabın bulgularıyla etkin öğrenme aktiviteleri eşliğinde deneyimleyeceğiniz bir tasarım atölyesini 2018 yılında tasarlamış ve yüzyüze pek çok buluşma gerçekleştirmiştik.

AED Atölyemizi 23 Şubat 2021'den itibaren sanal sınıf ortamına taşıdık ve bugüne kadar kurumlara özel atölyelerle birlikte sekiz atölye gerçekleştirdik. 15 Mart'daki atölyemizin fasilitasyonunu, Eğitim Programları ve Sertifikasyon Komitesi üyemiz ve TEGEP eğitmenlerimizden olan Fatma Yıldız'ın gerçekleştireceği atölye çalışmasının detayları için aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Tarih: 11 Kasım 2022
Saat: 09:30 - 13:00
Platform: TEGEP Dijital Gelişim Platformu

Amaç: Bir eğitim tasarlarken göz önünde bulundurulması gereken tüm bileşenlerini fark etmek, performans odağını kaybetmeden ve katılımcılarının deneyimler yaşamasına izin veren tasarımları yapmamıza yardımcı olacak bir modeli öğrenmek ve uygulamak.

Atölye İçeriği
Gündem – Akış - Tanışma
Eğitimleri Harika Yapan Şeyler
Yetişkinlerin Öğrenme İlkeleri

Uygulama
Odağı Tanımlamak: Öğrenen Merkezli ve Performans Odaklı Tasarımlar
Eğitim Tasarımı için Yalın Bir Yaklaşım: 5 Adımlı Model

Uygulama
Çevrim içi Eğitimde Etkili Uygulamalar

Süre: 3,5 saat
Katılımcı sayısı: 12

Bu atölye çalışması kurumlara özel olarak kapalı grup çalışması olarak da gerçekleştirilmektedir. Kurumunuza özel teklif için, semra.kucukkeckin@tegep.org üzerinden veya 0505 088 00 30 no'lu telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buradan ulaşacağınız kayıt formu linki üzerinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Ücretleri
TEGEP Üyesi Katılımcı - 550 TL (Kdv Hariç)
TEGEP Üyesi Olmayan Katılımcı - 660 TL (Kdv Hariç)
Okunma Sayısı: 396 Diğer YAKLAŞAN ETKİNLİKLER