MENÜ 

Anlatmak Eğitim Değildir Kitabı

1 Kasım 2017 Çarşamba

ANLATMAK EĞİTİM DEĞİLDİR
TEGEP, misyonu ve vizyonu doğrultusunda, eğitim ve gelişim profesyonellerinin gelişimine kaynak olacak önemli yayınları Türkçe’ye kazandırmayı da bir çalışma alanı olarak belirlemiştir ve bu doğrultuda Dernek çatısı altında çalışmalar yürütülmektedir.
Harold Stolovitch ve Erica J. Keeps tarafından yazılan ve ATD tarafından yayımlanan, alanın en iyi bilinen kitaplarından biri olan "Tellig Ain't Training" kitabı da bu çerçevede; Türkçe olarak hazırlandı ve "Anlatmak Eğitim Değildir" adı ile Ekim ayında, TEGEP Yayınları tarafından yayınlandı.
Kitap, zengin bir akademik birikimi, uygulamaya dönük bir şekilde ve samimi bir dille aktarmaktadır. Bu açıdan kitap, eğitim profesyonellerinin yanı sıra, öğretmenler, veliler, akademisyenler ve eğitim ile bir şekilde ilgili herkes için değerli bir kaynaktır.
TEGEP’in zenginleşip değer yaratmasında “gönüllülük esasına göre” çalışan eğitim profesyonellerinin katkısı çok büyüktür. Bu çalışma da çok önemli ve değerli bir gönüllü desteği sayesinde gerçekleşmiştir. Emeği geçen tüm gönüllülerimize bir kez daha çok teşekkür ederiz.
Eğitim ve gelişim profesyonelleri için bir başucu kaynağı olan bu kitabın, basıldığı tüm ülkelerde olduğu gibi değerli Türk okurları için de faydalı olmasını diliyoruz.


TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği

Sipariş Formu :
https://goo.gl/forms/Eg7pidOXsy7oKTEF3

* TEGEP Yayınlarında Üyelere %10 İndirim...
Okunma Sayısı: 6192 Diğer KİTAPLAR