MENÜ 
219 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,56 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

Deneyim Burada Etkinliğimiz "Eğitimde Çeviklik" Konusuyla Gerçekleşti

22 Nisan 2019 Pazartesi

Eğitim ve gelişim dünyasının deneyimli ve önemli projelere imza atan profesyonellerini bir araya getiren TEGEP, kuruluşundan bu yana, bu değerli deneyimlerin sektördeki tüm profesyonellerle paylaşılması için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerimizi bundan böyle "TEGEP ile Deneyim Burada" başlığı altında sizlere ulaştırmaya devame edeceğiz. Bu etkinliklerimizin ilkinde, sektörde öne çıkan konu başlıklarından biri olan Agility (Çeviklik) konusunu ele aldık.
Çeviklik(Agility) olarak belirlediğimiz ilk temamız çerçevesinde, bu konuda başarılı bir uygulayıcı olan Garanti Bankası eğitim ekibini, deneyim ve bilgilerini paylaşmak üzere, 19 Nisan'da meslektaşlarımızla buluşturduk. Garanti Bankası'nın "Çeviklik" uygulamaları ile ilgili yolculuğunu, uygulamalarını ve deneyimlerini dinleme fırsatı bulduğumuz etlinliğimize, yirmi üç farklı kurumdan elliye yakın meslektaşımız katıldı.

Garanti Bankası Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik sonrasında Garanti Bankası Eğitim ekibi, konuyla ilgili katılımcıların sorularını yanıtladılar.

Değerli deneyim ve bilgi paylaşımları ile birbirimizden bolca öğrendiğimiz verimli bir etkinlik gerçekleştirmemizi sağlayan Garanti Bankası Eğitim ekibine, katılımları katkıları ile değer katan tüm katılımcılarımıza ve etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 2244 Diğer HABERLER