MENÜ 
219 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (8,89 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (22)

“Eğitimde Tasarımdan Ölçme ve Değerlendirmeye" Eğitimimiz 21-22 Hazira'da Gerçekleşti

4 Temmuz 2019 Perşembe

TEGEP, Eğitim ve gelişim profesyonellerinin sürekli gelişimini desteklemek üzere, çok değerli birikimlerin ortak bir dilde buluştuğu ve Dünya’daki trendlerle harmanlanmış eğitim ve gelişim programları sunuyor.

Şirketlerde gerçekleştirilen gelişim programlarının kalitesi ve etkileri, doğrudan eğitim profesyonellerinin vizyonları ve yetkinlikleriyle ilintilidir. Bu doğrultuda TEGEP tarafından, sektördeki eğitim uzmanlığı vizyonuna katkıda bulunmak amacıyla hazırlanan “Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı”nın ana modüllerinden “Eğitimde Tasarımdan Ölçme ve Değerlendirmeye Modülü ” geliştirilen yeni içeriği ile 21-22 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleşti.

Dokuz farklı kurumdan, dokuz eğitim ve gelişim profesyonelinin katılımıyla, Allianz Akademi ev sahipliğinde gerçekleşen eğitimimize katılan tüm katılımcılarımıza ve eğitmenimiz Hasan Acar'a teşekkür ederiz.

TEGEP Eğitim ve Gelişim Yönetimi Programı'nın 2019 yılındaki ikinci eğitimleri, ilk modül olan Temel Bilgi ve Beceriler Modülü Eylül ayı itibariyle devam edecek. Detaylı bilgi ve kayıt için 0216 455 1818'den bize ulaşabilirsiniz.

Okunma Sayısı: 2256 Diğer HABERLER