MENÜ 

Ezgi KADIOĞLU YANGIN

17 Nisan 2018 Salı


Vodafone

ODTÜ Psikoloji ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olan Ezgi Kadıoğlu Yangın, daha sonra Aston Business School, İngiltere’de “Work Psychology and Business” Master programını tamamladı.

Profesyonel çalışma hayatına SHL Türkiye’de İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başladı, daha sonra Turkcell Akademi’de, Turkcell Grup şirketlerinin liderlik ve yetenek geliştirme süreçlerinden sorumlu müdür olarak çalıştı.

Sonraki yıllarda, TAV Akademi koordinatörü ve TAV AviationMinds havalimanı işletmeciliği eğitim ve danışmanlık şirketinin genel müdürü olarak görev aldı. Ardından Coca-Cola İçecek’te on ülkeden sorumlu Grup Gelişim Direktörlüğü ve AssisTT şirketinde yetenek yönetimi, organizasyonel gelişim, performans , ücret ve yan haklar, eğitim /gelişim gibi tüm IK süreç ve uygulamalarının tasarımından ve yönetilmesinden sorumlu IK Mükemmelliyet Merkezi Direktörü olarak görev aldı.

2017 yılından itibaren eğitim/danışmanlık ve koçluk çalışmaları yapan Ezgi Londra'da BCI / Master Coach sertifika programını bitirmiş ve ACT / Kabul ve Bağlılık Terapisi alanında eğitimler vermiştir. Şu an kariyerine Vodafone'da Akademi Yöneticisi olarak devam etmektedir.

TEGEP derneği gönüllüsü olarak Türkiye'de eğitim ve gelişimin yaygınlaşması ve iyileştirilmesi adına projelerde çalışmaya devam etmenin yanı sıra Avrasya Üniversitesinde Pozitif Psikoloji seminerleri vermektedir.

Okunma Sayısı: 1981 Diğer TEGEP YK