MENÜ 

Geçmiş Yıllar Ödüllü Kurumlar

3 Ocak 2017 Salı

TEGEP 8. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 29 Haziran 2022

Kategori Kurum Proje
İşin ve Organizasyonun Geleceğine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kategorisi Garanti BBVA (En İyi) ARK Developer Onboarding Gelişim Programı
İşin ve Organizasyonun Geleceğine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kategorisi Doğuş Teknoloji (Gümüş) Veri Bilimi Eğitim Programı
İşin ve Organizasyonun Geleceğine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kategorisi Borusan (Bronz) Mühendislik Fakültesi Gelişim Programı
Gençlerin İş Hayatına Katılımı ve Gelişimini Destekleyen Gelişim Programı Kategorisi Hazine ve Maliye Bakanlığı (En İyi) 1 Milyon İstihdam Projesi
Gençlerin İş Hayatına Katılımı ve Gelişimini Destekleyen Gelişim Programı Kategorisi Akbank (En İyi) Akbank Gençlik Akademisi
Gençlerin İş Hayatına Katılımı ve Gelişimini Destekleyen Gelişim Programı Kategorisi İsper (En İyi) Genç Yetenek İstanbul Gelişim Programı
Eğitimde Eşitsizliklere Çözüm Sunan Gelişim Programı Kategorisi Denizbank (Gümüş) Deniz Akademi Youtube Kanal
Kadınların İş Hayatına Katılımını ve Gelişimini Destekleyen Gelişim Programı Kategorisi İETT (En İyi) Kadın Şoförler İstanbul Yollarında
Yetenek Gelişim Programı Kategorisi Dimes (Gümüş) Yetenek Yönetim Programı
Yetenek Gelişim Programı Kategorisi Ali Raif İlaç San. (Bronz) ARİS Future Programı
Satış Gelişim Programı Kategorisi Garanti BBVA (En İyi) Telefonda Satış Programı
Satış Gelişim Programı Kategorisi Akbank (Gümüş) Dinamik Satış Gelişim Programı
Eğitimde En İyi Dijital Çözüm Kategorisi Brisa (En İyi) 3D Uygulamalı Lastik Eğitimi
Eğitimde En İyi Dijital Çözüm Kategorisi Philip Morris (Gümüş) ICT (In-call Training)
Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Ekol Lojistik (Gümüş) Speed Up Liderlik Gelişim Programı
Liderlik ve Yönetici Geliştirme Programı Kategorisi Sanovel (En İyi) Maestro Gelişim Programı
Liderlik ve Yönetici Geliştirme Programı Kategorisi Garanti BBVA (Gümüş) Liderlik Mesafe Tanımaz Programı
Liderlik ve Yönetici Geliştirme Programı Kategorisi TAİ-TUSAŞ (Bronz) Liderlik Üssü Yönetici Geliştirme Programı
İç Eğitmen Gelişim Programı Kategorisi CMC (En İyi) CMC Akademi Eğitmen Gelişim Programı
İç Eğitmen Gelişim Programı Kategorisi LC Waikiki (En İyi) Eğitmen Geliştirme Programı
İç Eğitmen Gelişim Programı Kategorisi Vestel Ticaret A.Ş. (Gümüş) Vestel İç Eğitmen Yetiştirme Projesi
İşe Başlangıç ve Oryantasyon Kategorisi Ekol Lojistik (En İyi) Keşif Haritası
İşe Başlangıç ve Oryantasyon Kategorisi Atasun Optik (Gümüş) Gözlem Programı
İşe Başlangıç ve Oryantasyon Kategorisi Ak Sigorta (Bronz) Ak Sigorta Onboarding Programı
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Kategorisi Vestel (En İyi) Perakende Oryantasyonu Eğitim ve Gelişim Programı
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Kategorisi Loreal Türkiye (Gümüş) Fijital Akademi 2021
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Kategorisi Aras Kargo (Bronz) Pusula Gelişim Programı

TEGEP 7. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 25 Haziran 2021

Kategori Kurum Proje
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Vestel (En İyi) Vestel Servis Akademi Uzmanlık Eğitimleri
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Brisa (Gümüş) Yeni Nesil İş Başında
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Garanti BBVA (Bronz) Enabler Technologies Sertifika Programı
Liderlik ve Yönetici Gelişim Programı FNSS (En İyi Ödülü) Alfa Liderlik Akademisi
Liderlik ve Yönetici Gelişim Programı MAPFRE Sigorta (Gümüş Ödül) MAPFRE Biz
Liderlik ve Yönetici Gelişim Programı Bayer Türk (Bronz Ödül) Gelecek İçin Gelişim
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi ING Bank (En İyi Ödülü) Dijital Öğretmenler
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi Vestel Servis Akademi (Gümüş Ödül) Kadın Teknisyen Projesi
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi TBF-Türkiye Basketbol Federasyonu (Bronz Ödül) TBF Akademi
Eğitimde En İyi Dijital Çözüm Vestel Servis Akademi (En İyi Ödülü) Beyaz Eşya Hata Kodları Uygulaması ile Yetkinlik Geliştirme
Eğitimde En İyi Dijital Çözüm Kuveyt Türk Akademi (Gümüş Ödül) Bankacılık İşlemleri Simülasyonu
Satış Gelişim Programı Arçelik Perakende Akademi (En İyi Ödülü) Satışta Uzmanlık Programı
Satış Gelişim Programı Wat Motor (Gümüş Ödül) Müşteri Memnuniyeti Gelişim Programı
Satış Gelişim Programı Vakıfbank (Bronz Ödül) Telefonda Satış Teknikleri
Mavi Yaka Gelişim Programı Borusan Mannesmann (En İyi Ödülü) Mavi Yaka Gelişim Programı
Mavi Yaka Gelişim Programı Eldor Türkiye (Gümüş Ödül) Tek Takım Tek Hayal
Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Wat Motor (En İyi Ödülü) Gelişim Birlikte Güzel
Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Allianz Türkiye Akademi (Gümüş Ödül) Çevik Gelişim Programı
Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Arçelik Perakende Akademi (Bronz Ödül) Perakende Akademi Eğitim Programları
İşe Başlangıç/Oryantasyon Programıı Allianz Türkiye Akademi (En İyi Ödülü) Dijital Oryantasyon ve Adaptasyon Programı
İşe Başlangıç/Oryantasyon Programı Tasarruf Akademi (Gümüş Ödül) Birlikte Tasarruf Finans Uzmanlığı Programı
Ölçme&Değerlendirme ve İş Sonuçlarına Katkıda Fark Yaratan Gelişim Programı Türkiye Finans Katılım Bankası (Gümüş Ödül) Kredi Yetkilileri Sertifika Programı

TEGEP 6. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 15 Ekim 2020

Kategori Kurum Proje
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı ING Bank (En İyi Ödülü) Veri Bilimi Sertifikasyon Programı
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Akyaşam Yönetim Hiz. (Gümüş Ödül) Sen de Bizdensin
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Yıldızlar Yatırım Holding(Bronz Ödül) Geleceğin Yıldızları
En İyi Liderlik ve Yönetici Gelişim Programı Yıldızlar Yatırım Holding (En İyi Ödülü) Dönüşüm Liderleri
En İyi Liderlik ve Yönetici Gelişim Programı Acıbadem Sağlık Grubu (Gümüş Ödül) Hemşirelikte Liderlik Programı
En İyi Liderlik ve Yömnetici Gelişim Programı Kuveyt Türk Katılım Bankası (Gümüş Ödül) Şube Müdürü Adayı Geliştirme Programı
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi Alp Havacılı (Gümüş Ödül) Kadın Kalite Teknisyeni ve Kadın Boya Operatörü Yetiştirme Programı
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi Arkas Holding (Gümüş Ödül) Geleceğim Arkas Stajyer Gelişim Programı
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi BMC Otomotiv (Gümüş Ödül) BMC Çıraklık Okulu
En İyi Dijital Çözüm Garanti BBVA (En İyi Ödülü) Kılavuz ile Gelişiyoruz
En İyi Dijital Çözüm Atasun Optik (Gümüş Ödül) Game 2023
En İyi Satış Gelişim Programı Brisa (En İyi Ödülü) BOOST Satış Gelişim Program
En İyi Satış Gelişim Programı Mapfre Sigorta (Gümüş Ödül) Satış Akademisi
En İyi Satış Gelişim Programı Türkiye Finans Katılım Bankası (Bronz Ödül) Çapraz Satış ve Müşteride Derinleşme & Satış Antrenmanı
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Beyçelik Gestamp (En İyi Ödülü) İş Sonucu Odaklı Yalın Takım Lideri Geliştirme Programı
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Norm Holding (Gümüş Ödül) Sahanın Gücü
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Sardunya (Bronz Ödül) Mutfak Personeli Beceri Geliştirme Eğitimi
En İyi Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Kuveyt Türk Katılım Bankası (En İyi Ödülü) Veri-Nimet
En İyi Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Garanti BBVA(En İyi Ödülü) Data Transcendence
İşe Başlangıç/Oryantasyon Programı Koçtaş (En İyi Ödülü) Gücümüz Sensin
İşe Başlangıç/Oryantasyon Programı Kuveyt Türk Katılım Bankası (Gümüş Ödül) KUTUP Programı

TEGEP 5. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 29 Mayıs 2019

Kategori Kurum Proje
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Garanti Bankası (En İyi Ödülü) Empati Yolculuğu
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Koton (Gümüş Ödül) Koton Moda Okulu
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Türkiye Finans Katılım Bankası (Bronz Ödül) Türkiye Finans Kampüs
En İyi Liderlik ve Yönetici Gelişim Programı Allianz Türkiye Akademi (En İyi Ödülü) All Lead Liderlik Gelişim Programı
En İyi Liderlik ve Yömnetici Gelişim Programı Arçelik (Gümüş Ödül) Leadership Journey
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi Brisa (En İyi Ödülü) Müşterinin Kahramanları
Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi ODTÜ (En İyi Ödülü) Bilgeİş- Bilişimle Gelişen İş Dünyası
En İyi Dijital Gelişim Eğitim/Program Şok Marketler (En İyi Ödülü) Akademi Şok
En İyi Satış Gelişim Programı Bayer Türk Kimya (En İyi Ödülü) STEP-Sales&Talent Enpowerment Program
En İyi Satış Gelişim Programı Garanti Bankası (Gümüş Ödül) Müşterilerimizle Büyüyoruz
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Torun Metal (En İyi Ödülü) Altın Bilezik Programı
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Anagold Madencilik (Gümüş Ödül) Madenciliğe Giden Yol
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı Kategorisi Daikin (Bronz Ödül) Daikin Mavi Yaka Gelişim Programı
En İyi Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Garanti Bankası (En İyi Ödülü) Geleceğin Projeleri-Çevik Dönüşüm Projesi
En İyi Değişim Yönetimine Katkı Sağlayan Gelişim Programı Sabancı Holding (Gümüş Ödül) Sabancı İleri Veri Analitiği Akademisi
İşe Başlangıç/Oryantasyon Programı Allianz Türkiye Akademi (Gümüş Ödül) İşe Başlangıç ve Karma Branş Sigortacı Yetiştirme Gelişim Programı
İşe Başlangıç/Oryantasyon Programı Eti Akademi (Bronz Ödül) Eti'de Mutluyum
Entegre Yetenek Gelişim Programı Boyner Büyük Mağazacılık (Bronz Ödül) Boyner Lider

TEGEP 4. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 30 Mayıs 2018

Kategori Kurum Proje
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Vestel (En İyi Ödülü) Teknoloji Akademisi
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı LC Waikiki (Gümüş Ödül) Eğiten Yöneticiler
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı Türk Telekom Akademi (Bronz Ödülü) İç Eğitmen Okulu
Toplumsal Katkıda Fark Yaratan Gelişim Projesi Kategorisi DAIKIN Türkiye Akademi (En İyi Ödülü) Sakura Projesi
En İyi İşe Başlangıç / Oryantasyon Programı ISS Türkiye (En İyi Ödülü) Gelişim Yolu Pusulam
En İyi İşe Başlangıç / Oryantasyon Programı TÜVTÜRK (Gümüş Ödül) D.O.S.T Projesi
En İyi İşe Başlangıç / Oryantasyon Programı LC Waikiki (Bronz Ödül) Kutup Yıldızı
En İyi Satış Gelişim Programı Yüce Auto (Skoda) (En İyi Ödülü) S Akademi
En İyi Satış Gelişim Programı Vestel Perakende Akademisi (Gümüş Ödül) Mükemmellik Pusulası
En İyi Liderlik ve Yönetici Geliştirme Programıı Türk Telekom Akademi (Gümüş Ödül) Future Technologies Program
En İyi Liderlik ve Yönetici Geliştirme Programıı Roketsan (Bronz Ödül) mtRS (more than Rocket Science)

TEGEP 3. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 12 Mayıs 2017

Kategori Kurum Proje
En İyi Eğitim ve Gelişim Programı ALLIANZ TÜRKİYE AKADEMİ TİM Buluşmaları
En İyi İşe Başlangıç / Oryantasyon Programı ARAS KARGO Aras Akademi İlk Adım Okulları
Toplumsal Katkıda Fark Yaratan Gelişim Projesi TÜRK TELEKOM AKADEMİ Ustasından Telekomünikasyon Sertifika Programı
En İyi Teknoloji Destekli Gelişim Programı TÜRK TELEKOM AKADEMİ İş Sağlığı İş Güvenliği Okulu
En İyi Satış Gelişim Programı VESTEL PERAKENDE AKADEMİSİ Bayi Ağı Satış Gelişim Programı
En İyi Mavi Yaka Gelişim Programı KFC Benim Gelişim Haritam

Ödül kazanan kurumlar için hazırladığımız videoyu izlemek için tıklayın

TEGEP 2. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 6 Mayıs 2016

Kategori Kurum Proje
En İyi Öğrenme ve Gelişim Programı - Bu kategoride iki proje en iyi uygulama ödülüne layık görüldü. NUTRICIA - DANONE , TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI Satış Akademisi , Mis Dönüşüm Projesi
En İyi Liderlik Gelişimi Programı LC WAIKIKI AKADEMİ Çok Boyutlu Liderlik
En İyi Teknoloji Destekli Gelişim Program - Bu kategoride iki proje en iyi uygulama ödülüne layık görüldü. BOYNER , NUTRICIA DANONE Power Up , Puma
En İyi Koçluk Mentorluk Uygulaması DEFACTO Koçum Benim
En İyi Yetenek Gelişim Süreci ENERJISA Young Energy
En İyi Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi SÜTAŞ Eğitim Merkezi ve Uygulamalı Eğitim Çiftliği Projesi
Jüri Özel Ödülü TÜM KIRTASİYECİLER DERNEĞİ K* Lisansı Eğitim Projesi (Yarışma sürecine bir eğitim projesiyle katılan katılan ilk STK olan TÜM Kırtasiyeciler Derneği, kırtasiyecilik alanında çok önemli bir etki yaratacak olan projeleri dolayısıyla jüri tarafında diğer kategorilerden bağımsız olarak değerlendirilerek "jüri özel ödülü"ne layık görüldü.)
Jüri Özel Ödülü GARANTİ EMEKLİLİK Çalışan Deneyimi Standartları (Yarışma sürecinde değerlendirilen tüm uygulamalar arasında tamamen kuruma özgü ve orijinal bir tasarım sunan projeleri dolayısıyla Garanti Emeklilik, jüri tarafında diğer kategorilerden bağımsız olarak değerlendirilerek “En Yaratıcı Uygulama " olarak "jüri özel ödülü"ne layık görüldü.)
Jüri Özel Ödülü GARANTİ EMEKLİLİK İşimiz Okumak (Toplumsal Katkı Sağlayan Gelişim Projesi" kategorisinde "çalışan çocukların" eğitimine yönelik çok değerli ve önemli bir proje gerçekleştiren Garanti Emelilik jüri tarafından özel olarak ödüllendirilmek istendi ve "jüri özel ödülü"ne layık görüldü)
Jüri Özel Ödülü FORD OTOSAN Kendini Keşfet Potansiyeli Yönet (Jüri, mavi yakalı çalışanların gelişimlerinin desteklenmesi konusunun pek çok kurumun gündeminde önemli bir yer tutması gerektiğinden yola çıkarak bu anlamda kurumlarında önemli bir katkı sağlamış olan Ford Otosan'ın projesini “Mavi Yaka Gelişim Projesi” olarak "jüri özel ödülü"ne layık gördü.)

TEGEP 1. Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 28 Mayıs 2015

Kategori Kurum Proje
Sosyal Sorumluluk Kategorisi - En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi TOFAŞ AKADEMİ Fiat Laboratuvarları Projesi
Jüri Özel Ödülü EKOL LOJİSTİK Ekol-Harmandere Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Projesi
Sonuçlara Etki Yaratan Öğrenme ve Gelişim Programı Kategorisi - Sonuçlara Etki Yaratan En İyi Öğrenme ve Gelişim Programı VODAFONE RED ACADEMY Vodafone United Projesi
Juri Ödülü TAV AKADEMİ Medine Havalimanı – Havalimanı Verimlilik Gelişim ve Yeni Havalimanına Hazırlık Programı
Juri Özel Ödülü TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI Gişede Satış Programı
Lider Gelişim Programı Kategorisi - En İyi Liderlik Gelişim Programı COCA COLA İÇECEK iLead 2020 Projesi
Jüri Özel Ödülü CARREFOURSA AKADEMİ Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Programı
Jüri Özel Ödülü ARÇELİK LeaderInYou Projesi
Eğitim Teknolojileri Uygulamaları Kategorisi - En İyi Eğitim Teknolojileri Uygulaması TÜRK TELEKOM AKADEMİ Network Uzmanlığı Sertifika Programı
Jüri Özel Ödülü TOFAŞ AKADEMİ Akademi Web Portalı Projesi
Jüri Özel Ödülü VODAFONE RED ACADEMY Mobil Ders Projesi
Satış Gelişimi Programı Kategorisi - En İyi Satış Gelişimi Programı GARANTİ BANKASI Telefonda Satış Mentorluk Programı
Jüri Özel Ödülü COCA COLA İÇECEK Sales Force Capability Development Program
Koçluk ve Mentorluk Uygulaması Kategorisi - En İyi Koçluk ve Mentorluk Uygulaması LC WAIKIKI LcWaikiki’nin Üstatları Projesi
Jüri Özel Ödülü HORİZON SATIŞ AKADEMİSİ Koçluk ve Mentorluk Programı
Jüri Özel Ödülü VODAFONE RED ACADEMY Vodafone United Projesi
Okunma Sayısı: 6764 Diğer ÖDÜL