MENÜ 

Geçmiş zirveler

3 Ocak 2017 Salı

TEGEP 5. Eğitim ve Gelişim Zirvesi
“Yeni Nesil Öğrenme” 

Teknolojik ve toplumsal sistemler değiştiği için hepimiz bir tür evrim geçiriyoruz! Bir başka deyişle algılama sistemlerimiz gelişiyor, iletişim yöntemlerimiz çeşitleniyor ve yaşam biçimlerimiz değişiyor. Pek tabi öğrenme şekillerimizde değişiyor. İnsanlık, öğrenme alanında şu ana kadar hiç olmadığı kadar farklı araçlara ve yöntemlere sahip görünüyor. Peki, tüm bu hızlı değişim ve yenilikler, yeni jenerasyonun varlığı, nesiller arasındaki farklılıklar, iş dünyasının öğrenme ortamını nasıl etkiliyor? 
 
TEGEP 5. Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde tüm bu konuları, yeni nesil öğrenme ve gelişime temas eden araç, yöntem ve ortamları ele alarak birlikte tartışacağız… 

Öğrenme ve gelişim dünyasının nabzı bu yıl 5'inci kez Tegep Eğitim ve Gelişim Zirvesi'nde atacak.
 
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz


TEGEP 4. Eğitim ve Gelişim Zirvesi
 “Ters Yüz”

Bilgiye ulaşmanın çok çeşitli ve kolay yolunun olduğu,  teknoloji kullanımının yaygınlaştığı günümüzde öğrenme ve gelişim alanında da pek çok yenilik ve ezber bozan yaklaşımlar ile öğrenme gelişim yolculuklarımızı sürdürüyoruz. Öğrenmenin sürekliliği ve gelişimin yenilikçi yüzü bu alandaki konulara bambaşka açılardan bakmayı zorunlu kılıyor. Bu seneki Zirve'de, yaklaşımda, uygulamada, modellerde yepyeni bakış açılarını birlikte tartışmayı, üretmeyi ve öğrenmeyi hedefliyoruz.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz


TEGEP 3. Eğitim ve Gelişim Zirvesi
“ Geleceğe Işık Tutmak!”

Geleceği görünür kılmaktır. Görmek algılamak, görmek anlamaktır; görerek yol alınır, hedefe görebilenler ulaşır. Işık bilgidir ve asıl olan geçmişten gelen yansımaları dikkate alarak olabilecek en güçlü ışığı üretmek ve geleceğin bilgisini açığa çıkarmaktır. 

Kendisinden başlayarak "görebilen" ve "bilebilen" İNSANlar yaratmaktır eğitim ve gelişim profesyonellerinin varlık nedeni. Işık olan insanlar, ışık yayan, ışığı görebilen, ışığın gösterdiğini görebilen insanlar… Geçmişi bilen, bugünü anlayabilen ve geleceği seçebilen insanlar…

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz


TEGEP 2. Eğitim ve Gelişim Zirvesi
“İlham Veren Eğitim ve Gelişim Uygulamaları” 

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

TEGEP 1. Eğitim ve Gelişim Zirvesi
 "Değerlerle Eğitmek"

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz
 

Okunma Sayısı: 4637 Diğer ZİRVE