MENÜ 

Zeynep BİLGİÇ

19 Nisan 2018 Perşembe

Workflex
Workflex Kurucusu, Danışman

Lisans derecesini Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamladıktan sonra, 2006 yılında İngiltere’de Manchester Metropolitan Üniversitesi Business School’da MBA eğitimini tamamlamıştır.

Yaklaşık 20 yıllık kurumsal hayat tecrübesinin başında MBA eğitimini tamamladıktan sonra, finans alanında analist ve danışman olarak çeşitli sektörlerde finansal yeniden yapılandırma ve değişim yönetimi projelerinde yer almıştır.

2010 yılı itibari ile EBRD’nin (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) de ortak olduğu Actera Group portföy şirketlerinden biri olan Dünya Varlık bünyesinde çalışmıştır. Bu çatı altındaki 10 yıllık kariyeri boyunca Proje Yönetimi, İletişim, Akademi ve İnsan Kaynakları alanlarında yöneticilik yapmış, en son Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır.

Türkiye genelindeki bölge müdürlükleri, Akademi ve Ar-Ge merkezi kuruluş projelerine ve Şirketin, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanlarında ulusal ve uluslararası ödüller kazanmasına liderlik etmiştir.


TEGEP (Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği’nin yanı sıra TURKISHWIN’de gönüllü mentör olarak yer almaktadır.


.

Okunma Sayısı: 1132 Diğer TEGEP YK