MENÜ 

Göktuğ TETİK

19 Nisan 2018 Perşembe

Danışman

Kariyer yolculuğuna, işletme yüksek lisansı yaparken başlamış ve Marmara Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Araştırma görevlisi olarak çeşitli derslerde asistanlığın yanı sıra, IGDAŞ ve Hamidiye AŞ bünyesinde çeşitli projelerde görev almıştır.

Askerlik görevinin bitimine müteakip akademik kariyerini sonlandırmış ve Arthur&Andersen danışmanlık firmasında sistem analisti olarak bu süre zarfında Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma Kamu İktisadi Teşekkülünün reorganizasyon projesine liderlik etmiştir.

İnsan Kaynakları kariyer yolculuğu 2000 yılında başlamış olup, sırası ile BOSCH, ULUDAĞ İÇECEK, MAGNA, DELPHI, KARSAN, ETİ ve COŞKUNÖZ HOLDİNG gibi işletmelerin bünyesinde, insan kaynakları direktörlüğüne kadar çeşitli sorumlulukları üstlenmiştir. Eğitici kimliğinin yanı sıra, strateji, yönetim sistemleri, insan kaynakları, organizasyonel gelişim, performans yönetimi, İK politikaları ve İK danışmanlığı alanlarında süreç tasarımı ve yönetimi becerilerine sahiptir. Ayrıca; 6 SIGMA, Adler Koçluk, Yalın Yönetim, ODYSSEY Danışılan Danışman ve EFQM mükemmellik modeli değerlendirici gibi sertifikalarına sahiptir.

Bahçeşehir Üniversitesi yüksek lisans programlarında “işveren markası” alanında dersler vermiş olup, TGT Grup şirketi bünyesinde çeşitli projelerde kurucu danışman olarak çalışmaktadır

Marmara Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Mezunu olup, İngilizce bilmektedir.

PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) yönetim kurulu üyeliği, TEGEP (Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) denetim kurulu üyeliği gibi sorumluluklar almıştır. Birleşmiş Milletler bünyesinde Global Compact Türkiye ile birlikte WEPS – Kadını Güçlendirme Platformunda çalışmıştır.

Okunma Sayısı: 950 Diğer TEGEP YK