MENÜ 

Çağlayan Şerif BODUR

19 Nisan 2018 Perşembe

Dale Carnegie Akademi Kurucu ve Yönetici Ortağı

Organizasyonel gelişim konusunda ülkemizdeki lider kuruluşlardan Dale Carnegie Akademi Türkiye’nin kurucu ve yönetici ortağı, eğitmeni, global sertifikalı eğitici eğitmeni ve ICF sertifikalı kurumsal iş koçu ve toplantı moderatörü olan Çağlayan Bodur, bu görevini 2006 yılından bu yana sürdürmektedir. Dale Carnegie Akademi’deki görevinin yanında 1997 yılından beri faaliyetini sürdüren Done Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Firmasının da yönetici ortağıdır.

Bugüne kadar ülkemizin yüzlerce saygın kurumlarında toplamı 2000 günün üzerinde olmak üzere liderlik, yöneticilik, etkili konuşma, finansal yönetim, kurumsal yönetim, kişisel gelişim, satış konularında eğitim vermiş, moderatörlük, danışmanlık, koçluk yapmış ve bu kapsamdaki projelere liderlik etmiştir. Çağlayan Bodur, gerek şirket yönetiminde, gerekse kişisel faaliyetinde ortaya koyduğu kurumsal bakışını ve tecrübesini, 1990 yılından itibaren Türkiye Kalkınma Bankası ve Interbank’daki yöneticilik dahil olmak üzere farklı kademelerdeki ve görevlerdeki bankacılık tecrübesinden sağlamıştır. Aynı zamanda Fransa merkezli Enerfinance Consulting Firmasının Türkiye Temsilciliğini yürütmüştür.

Profesyonel kariyerinin yanında akademik kariyerini de sırasıyla ODTÜ inşaat Mühendisliği, Bilkent Üniversitesi MBA, ODTÜ Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programı, İTÜ İşletme Doktorası ile sürdürmüş, Okan Üniversitesi’nde bir süre Yardımcı Doçent olarak yarı zamanlı görev almıştır. Profesyonel kariyeri süresince sadece iş hayatındaki profesyonellerin değil aynı zamanda İTÜ ve Okan Üniversitesi’nde çeşitli işletme Bölümü dersleri vererek üniversite gençlerinin kariyerine de katkıda bulunmuştur.

Edindiği kurumsal tecrübelerini ve bilgisini, Dale Carnegie Global’in uluslararası organizasyonlarında, ülkemizdeki ulusal ve uluslararası organizasyonlar ve kurumlarda konuşmacı olarak paylaşmaktadır.

Okunma Sayısı: 2405 Diğer TEGEP YK