MENÜ 

İsa TURAN

19 Nisan 2018 Perşembe


Danışman

Marmara Üniversitesi İktisat mezunuyum. İş hayatına tekstil sektöründe farklı firmalarda üretim, planlama ve yönetim departmanlarında başladım. 90’da kısa dönem askerlik dönüşü Boğaziçi Elektrik A.Ş. Personel ve İdari İşler departmanında işveren çalışan ilişkileri, iş kanunu ve sigorta mevzuatı, ücret ve yan haklar, sendikal ilişkiler ofisinde sözleşmeli olarak çalıştım.

1993’te Kuveyt Türk İnsan Kaynaklarına geçtim. İşe alım, ücret, performans, eğitim, kariyer yönetimi alanlarında uzman olarak çalıştım. 2000-03 arasında bankanın organizasyonel değişim, yeniden yapılanma sürecinde iş analizleri, iş değerleme, ücret yönetimi, kariyer planlama, performans yönetim süreçlerinde proje sorumlulukları üstlendim. Yine bu süreçte sektör uygulamalarının faizsiz bankacılık prensiplerine uygun ve rekabetçi hale getirilmesi projesinde İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı olarak görev aldım.

2006’da Eğitim&Geliştirme Müdürü olarak ‘’çalışanların işe başlangıcından itibaren, kariyer geçişleri, performans geliştirme ve yönetsel yetenek gelişimlerini destekleyecek eğitim ihtiyacı, bütçe, plan, uygulama ve değerlendirilmesi’’sorumluluk alanım. Değerlendirme Merkezi, Liderlik Gelişim Programları, Şube Müdürü Aday Havuzları, İç Eğitmen Yetiştirme, Yetenek Yönetimi, Kurum içi Mentorluk/Koçluk projelerini yürütmekteyim.

2017’de Kuveyt Türk Bankacılık Okulu kuruluşunu ekip arkadaşlarımla birlikte gerçekleştirdik.

Okunma Sayısı: 2451 Diğer TEGEP YK