MENÜ 

Aslıhan YÜCEL

13 Ağustos 2021 Cuma


Arçelik
Yetenek Yönetimi Yöneticisi

21 senelik IK profesyoneli, sertifikalı yönetici koçu ve değişim lideri olan Aslıhan Yücel 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatından mezun olmuştur.

İnsan Kaynaklarında kariyerine 2000 yılında Kent Bank A.Ş.’de İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başlamış, 2001-2005 yılları arasında Global Menkul Değerler A.Ş’de önce İnsan Kaynakları Uzmanı sonrasında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak devam etmiştir. 2005-2008 yılları arasında İngiliz tekstil satın alma ofisi Next Sourcing’de İnsan Kaynakları yöneticisi olarak kariyer hayatına devam etmiştir. 8 senelik kurumsal kariyerinin ardından, görev aldığı projelerdeki tecrübesini danışmanlıkta kullanmaya karar vermiş ve 1999-2013 yılları arasında Linkage Turkey danışmanlık firmasında liderlik gelişimi, kültürel dönüşüm ve İnsan Kaynakları projelerinde içerik geliştirme ve proje yönetimlerinden sorumlu danışman olarak görev almıştır.

2013’den beri de Kurumsal hayata tekrar geri dönüş yaptığı Arçelik A.Ş. bünyesinde, yetenek gelişimi, kariyer yönetimi, liderlik ve kültürel dönüşüm projelerinden sorumlu olarak Yetenek Yönetimi Yöneticisi rolüne devam etmektedir.

Hayat boyu öğrenme ve gelişim tutkusu dışında, en büyük tutku kaynağı beraber geliştiği çocukları İrem ve Eren’dir.
https://www.linkedin.com/in/aslihanyucel/

Okunma Sayısı: 609 Diğer TEGEP YK