MENÜ 

Nurcan AROMA

17 Ağustos 2021 Salı

Honda
Eğitim & Gelişim ve İşe Alım Yöneticisi

Kocaeli Üniversitesi’nde başladığı üniversite eğitimini 2004 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimi almıştır.

Yeditepe Üniversitesi’nde 2010 yılında İşletme (MBA) yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Toplum ve insan etkileşimi konusuna duyduğu ilgi sonucunda ikinci lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde devam etmektedir.

1997 yılından beri sahip olduğu otomotiv sektörü tecrübesiyle halen Honda Türkiye bünyesinde Eğitim & Gelişim ve İşe Alım süreçlerinden sorumlu yönetici olarak görev yapmaktadır.

Şirketin Eğitim & Gelişim & İşe Alım stratejilerinin oluşturulması ve geliştirilmesine yönelik birçok projeye liderlik etmiştir.

Fabrikanın kapanma sürecinde, çalışanlar için hazırlanan Kariyer Destek Programı (Outplacement) ve bu program kapsamında çalışanların yetenek ve yetkinliklerini geliştirmek amacıyla oluşturulan eğitim programı kapsamında koordinatörlük görevini üstlenmiştir.

Şirketin Ölçme ve Değerlendirme Merkezi süreçlerinin organizasyonunda ve yönetiminde yer almıştır. Aynı zamanda TEGEP çatısı altında “Benchmark Platformu Oluşturmak” amacıyla kurulan “Su Yolunu Bulur” çevik takımının aktif bir üyesi olarak proje aşamalarında rol almaktadır.

Hobileri arasında spor yapmak (kürek ve doğa yürüyüşü) ve piyano çalmak bulunmaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi çocukları eğitim ve gelişim alanlarında desteklemek amacıyla birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır.
.

Okunma Sayısı: 771 Diğer TEGEP YK