MENÜ 

Hasan Tahsin GÜNGÖR

17 Nisan 2018 Salı

İş Kavramları Danışmanlık - Danışman
Tegep Denetleme Kurulu Başkanı

İç Denetçi olarak başladığım kariyerime, uluslararası ticaret alanında İdari - Mali ve Dış İşler konularında yöneticilik yaparak devam ettim.

1987-1995 yıllları arasında tekstil, dış ticaret ve dekoratif aydınlatma sektörlerinde faaliyet gösteren üç şirkette kurucu ortak oldum ve yönettim.

1996 yılında başladığım danışmanlık faaliyetlerimi, 1998 yılından itibaren kurucusu olduğum İş Kavramları Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. çatısı altında ve aynı zamanda ölçme-değerlendirme ve gelişim araçları konusunda dünyanın önde gelen kuruluşlarından Target Training International Ltd'nin sertifikalı bir danışmanı olarak sürdürmekteyim.

Bunun yanısıra uluslararası bir liderlik gelişim ağı olan The Complete Leader kuruluşunun takım üyesiyim.

2016 yılından bu yana ise, yine sertifikalı üyesi olduğum Odyssey Danışılan Danışman Yolculuğu Sertifika Programı'nı danışmanlara ve danışman adayı olan profesyonellere yönelik olarak sürdürmekteyim.

Yanırısa, gelişim hedefleri olan farklı pozisyondaki profesyonellere mentorluk yapmaktayım.

Danışmanlık görevime ilave olarak halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde verdiğim “İş Yaşamı” dersinde gençlere rehberlik/mentorluk yaparak onları iş hayatına hazırlamaktayım.
.

Okunma Sayısı: 2830 Diğer TEGEP YK