MENÜ 
69 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,67 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (7)

İş Dünyası'nın Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 8. Kez Sahiplerini Buldu

22 Temmuz 2022 Cuma


TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği tarafından, kurumsal eğitim ve gelişim alanında yapılan iyi uygulamaları, yatırım ve çalışmaları desteklemek, bu anlamda yaratılan değerleri paylaşmak amacıyla 2015 yılında ilk kez verilmeye başlanan TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nin 2022 yılı ödülleri 30 Haziran’da gerçekleşen çevrimiçi ödül töreninde açıklandı.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri sürecine, Türkiye’nin önde gelen kurumlarından 42 kurum, eğitim ve gelişim bölümlerinin/akademilerin yürüttüğü 62 farklı proje ile katılım gösterdi. Eğitim ve Gelişim alanında, 5'i bu yıl sürece dahil edilen İşin Geleceği kategorileri ve İç Eğitmenlik kategorisi olmak üzere 12 farklı kategoride gerçekleşen ödül sürecinde bu yıl; 12 proje EN İYİ Ödülü, 9 proje gümüş ödül, 5 proje ise bronz ödül sahibi oldu.

Kasım 2021 itibariyle başvuruların alınmaya başlandığı süreçte, öğrenme gelişim alanında uzmanlık ve deneyim sahibi olan profesyoneller, danışmanlar ve akademisyenlerden oluşan 41 jüri üyesi değerlendirme sürecini gerçekleştirdi. TEGEP’in değerleri doğrultusunda; şeffaf, bağımsız tarafsız ve bilimsel değerlendirme kriterlerini içeren temel prensipler çerçevesinde kurgulanmış olan üç aşamalı değerlendirme sürecinin ardından ödül sahibi projeler belirlendi.

Bu yıl yarışmada Ölçme&Değerlendirme ve İş Sonuçlarına Katkıda Fark Yaratan Gelişim Programı kategorisinde ödül alan proje olmadı.

2022 Yılında kategorilere göre ödül alan kurum ve projelerini ve geçmiş yıllarda ödül alan tüm proje bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Okunma Sayısı: 834 Diğer HABERLER