MENÜ 
59 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,7 saniye)
Sayfa 1 2 3 4 5 - (6)

KA'21 Zirvesi'ne Özel Yarışma: Gözümden Kaçmayanlar

18 Mayıs 2021 Salı

Hepimizin heyecanla beklediği KA’21 "Kurumsal Akademi" Zirvesi yaklaşıyor! Bu yıl network seanslarının, trendlerin, gelecek öngörülerinin yer aldığı bir içerik hazırlamak için gayret gösterdik. Umarız hepimizin aklındaki sorulara yanıt olacak, yeni soruları soracak bir zirve deneyimi yaşarız...

Kendi dünyalarımıza kapandığımız ve birlikte vakit geçirmeyi özlediğimiz bu dönemde, öğrenme ve gelişim bağlamında yaşadıklarımızı paylaşacağımız bir fotoğraf yarışması organize etmek istedik. İster telefonunuz ister afili kameralarınızla “gözünüzden kaçmayan” kareleri yakalayın, bizimle paylaşın! Fotoğraflarınızı çeken kişi belli olmayacak şekilde TEGEP Resmi Instagram hesabından paylaşacağız. En fazla beğeni alan 5 fotoğraf konu uzmanı jüri üyelerimiz tarafından değerlendirilerek, KA’21 Zirvesinde ilk üç belirlenecek. Haydi eller deklanşöre!

Katılım Koşulları Neler?
  • Öğrenme ve gelişim deneyiminizle ilham veren bir tema belirlemek.
  • Instagram’da paylaşım formatına uygun, özgün bir fotoğraf çekmek.
  • Yarışma sonucu açıklanana kadar, yani 15 Haziran 2021 tarihine kadar fotoğrafınızı kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmamak. Fotoğraf yayınlandıktan sonra, fotoğrafı sizin çektiğinize ilişkin sosyal medya mecralarında paylaşım bilgilendirme yapıldığı takdirde, o fotoğraf yarışmadan çekilecektir.

Süreç Nasıl Olacak?
  • Fotoğrafınızı, temayı da belirterek, 10 Haziran 2021 tarihine kadar tegepzirve@tegep.org mail adresine gönderin. (Ne kadar erken gönderirseniz o kadar çok kişinin görüp oylayacağını unutmayın?)
  • Gönderdiğiniz fotoğrafı aynı gün içinde TEGEP Instagram hesabından yayınlayacağız.
  • 14 Haziran 20121 saat 24:00’e kadar, en çok beğeni alan 5 fotoğraf belirlenecek.
  • 15 Haziran günü, Jüri üyeleri değerlendirme yaparak ilk 3 fotoğrafı belirleyecek.
  • Yarışmada 1. olan fotoğraf sahibine TEGEP'in iki Zirvesi'ne iki kişilik davetiye ve TEGEP Yayınları'nın iki kitabı hediye edilecek; 2. olan fotoğraf sahibine TEGEP 2021 Eğitim Gelişim Zirvesi'ne bir kişilik davetiye ve TEGEP Yayınları'nın iki kitabı hediye edilecek; 3 olan fotoğraf sahibine ise TEGEP Yayınları'nın iki kitabı ve bir Anlatmak Eğitim Değildir Atölyesi'ne katılım hediye edilecektir.
  • .

Jürilerimizi Tanıyalım:
Ahmet Selim Sabuncu

Birçok belgeselde yapımcı ve yönetmen olarak görev alan Sabuncu, halen, TRT Yapım Koordinatörlüğünde prodüktör olarak çalışmalarını sürdürmektedir. ”İğne Deliği” fotoğraf tekniğini Türkiye’de ilk kez uygulayarak, aynı yıl bu teknikle İş Bankası Sanat Galerisinde tilk sergisini açmıştır. Devlet Fotoğraf Ödülü, Yunus Nadi ve Şinasi Barutçu kupası olmak üzere toplam 9 Fotoğraf ödülü kazanan Sabuncu, 21’i kişisel olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda sergiye katılmış, seminerler ve fotoğrafçılık dersleri vermiştir. Çalışmalarını. “İğne Deliği Fotoğrafları” adlı kitapta toplamıştır. (http://ahmetsabuncu.com/)


Enis Durak

Ege Üniversitesi mezuniyeti sonrası Doğan Haber Ajansında muhabir olarak çalışmaya başlayan Durak, CNN Türk kurucu ekibinde de dahil olmak üzere, TRT Türk, Al Jazeera ‘da uzun yıllar yapımcı ve editör olarak çalışmıştır. Haber muhabirliği ile başlayan gazetecilik yolculuğunda, fotoğrafa da ilgi duyarak bu alanda çalışmaları bulunan Durak, halen kurucu ortağı olduğu İstanbul Project House’da çalışmalarına devam etmektedir. ( https://istanbulprojecthouse.com/)
Okunma Sayısı: 3275 Diğer HABERLER