MENÜ 

Mehmet GÜRSOY

17 Nisan 2018 Salı


TEGEP Denetleme Kurulu Üyesi ve Kurucu Üye

Mehmet Gürsoy, “öğrenme”, “gelişim” ve “performans” alanında, araştırma, tasarım ve teknoloji odaklı olarak, kurumlara ve karar vericilere hizmet vermektedir.

Kariyerine 1999 yılında Koç Grubu eğitim ve danışmanlık şirketi olan i.d.e.a'da tasarımcı olarak başlamıştır. Bu süreçte onlarca farklı eğitim ve gelişim projesinde tasarımcı olarak görev almıştır. 2003 yılında KoçAkademi projesi için Koç Holding'e transfer olmuştur. Burada 2015 yılına kadar KoçAkademi'nin yönetimi ve Topluluk genelinde gelişim fonksiyonunun geliştirilmesi noktasında hizmet vermiştir.

2012 yılında kurulan TEGEP'in kurucu üyelerindendir. O zamandan bu yana TEGEP gönüllüsü olarak yönetim kurulu, denetleme kurulu ve çalışma komitesi liderlikleri görevinde bulunmuştur. Halen Denetleme Kurulu üyesi ve Yayın Araştırma Komitesi Liderlerinden birisidir. TEGEP Kurumsal Eğitim Araştırması ve Öğrenen Araştırması Mehmet Gürsoy'un sorumluluğunda ilerlemektedir.

2015 yılından bu yana Ledd (www.ledd.io) markasıyla araştırma ve danışmanlık yapan Mehmet Gürsoy, hem Dernek hem de Ledd çatısı altında eğitim ve gelişim sektörünü geliştirmek, alanda nitelikli ürün ve hizmetler geliştirmek üzere çalışmaktadır.

Eğitim iletişimi alanında üniversite eğitimi ve insan kaynakları alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İletişim bilimleri alanında doktora eğitimi devam etmektedir.

Okunma Sayısı: 3656 Diğer TEGEP YK