MENÜ 

Özlem DANACI

17 Ağustos 2021 Salı

İSPER
Eğitim ve Gelişim Müdürü

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu olan Özlem Danacı, uluslararası akredite eğitimlerini tamamlamış profesyonel koç, organizasyon ve ilişki sistemleri takım koçu, eğitmen ve danışmandır.

İnsan Kaynakları yöneticisi ve profesyoneli olarak 17 yıllık tecrübeye sahip olan Özlem Danacı, sırasıyla Festo, Diageo, Eczacıbaşı Holding, Turkcell ve en son kurucusu olduğu Outsource Akademi şirketlerinde görev yapmıştır.

İnsan kaynakları sistemleri, gelişim danışmanlığı, liderlik ve yetenek gelişimi, değişim ve kurum kültürü, değerlendirme ve gelişim merkezi gibi konularda uzman olan Özlem Danacı; geliştirdiği yetenek yönetimi süreçleriyle de, ATD, Brandon Hall, CorpU gibi prestijli ödüllere sahip projelere imza atmıştır.

Kasım 2019’da İBB İştiraki olan Ugetam A.Ş. ve Kasım 2020 itibarıyla da İsper A.Ş. bünyesinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları için geliştirilen iç eğitmen yetiştirme programı, kurumsal ve teknik eğitimler, liderlik ve yetkinlik gelişimi ile ATD BEST ödüllü genç yetenek gelişim programı gibi başarılı projelere öncülük eden Özlem Danacı liderliğindeki eğitim ve gelişim ekibi, İBB Akademi markasını daha da ileriye taşıma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Aynı zamanda, Ocak 2021 itibarıyla, TEGEP bünyesinde başlatılan ve STK’larda bir ilk olan çevik proje takımında “Kıyaslama: En İyi Uygulamalar” odağında“Product Owner” olarak gönüllü çalışmalarda da yer almaktadır.
.

Okunma Sayısı: 576 Diğer TEGEP YK