MENÜ 

Sena SAYIN

17 Ağustos 2021 Salı


Yıldızlar Yatırım Holding
Akademi Yıldız Yöneticisi
Lisansını İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji ’de tamamlayan Sena Sayın halen Sosyal Psikoloji alanında tezli yüksek lisans öğrencisidir.

Çalışma hayatına 2003 yılında Turkcell Global Bilgi’de başlayan Sena sırasıyla insan kaynaklarında Eğitmen, Eğitim Uzmanı ve Eğitim tasarım uzmanı olarak çalışmaya devam etti.

2018-2019 “Umudum Öğretmenim Projesi” MEB iş birliği ile dezavantajlı öğrenciler ile mindfulness çalışmalarında gönüllü olarak yer aldı.

2019-2020 İ.Ü Orman Fakültesi iş birliği ile pandemi sırasında “Antiseptik özelliği taşıyan Odun Dışı Orman Ürünlerinden Dezenfektan Yapımı” projesinde gönüllü olarak çalıştı.

2019-2022 yılları arasında bireysel olarak Eğitim Danışmanlığı yapmaya başladı. Watsons Akademi ile “Eğitmen Geliştirme Programı”, “Stres-Motivasyon Dengesi” eğitimleri verdi.

Statkraft “Çalışan Deneyimi Çalışması & Eğitim İhtiyaç Analizi” çalışmalarında bulundu.


Sahibinden.com “Sunma Sanatı ve Retorik” eğitimleri verdi. Spor İstanbul A.Ş ile “Eğitmen Yetiştirme Programı” yaptı.

Çeşitli Üniversitelerde “Stres ve Farkındalık” temalarından oluşan konuşmalar yaptı.

Daima Öğrenci felsefesini benimseyen Sena; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Aile Danışmanlığı Programından mezun oldu. Programı tamamladıktan sonra “Şema Terapi Uygulayıcı Eğitimi”, “Gestalt Terapi Uygulayıcı Eğitimi” ve “Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimini” tamamladı.

2020’den bu yana gönüllü olarak üniversite öğrencilerine kariyer danışmanlığı ve kişisel danışmanlık yapmaktadır.

2022 Haziran ayı itibariyle Yıldızlar Yatırım Holding’de Akademi Yıldız yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir.
Okunma Sayısı: 653 Diğer TEGEP YK